На ремонт дитячих майданчиків витратять 2 млн грн

4

Під час засідання містобудівної комісії Полтавської міськради депутати розглянули петицію №270 «Про ремонт дитячих майданчиків».

На ремонт дитячих майданчиків витратять 2 млн грн

На ремонт дитячих майданчиків витратять 2 млн грн

Автором петиції став скандальний екс-депутат від СДП Денис Поліщук. Згідно з його словами, у Полтаві роками не виділяються кошти на ремонт та встановлення дитячих майданчиків. Поліщук також підняв питання визначення черговості робіт.

— У бюджеті на 2019 рік закладені кошти на ремонт майданчиків. Ми будемо його здійснювати згідно з кошторисом та цифрами, за які проголосували депутати (міськради — ред.), — прокоментував ситуацію заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Начальник УЖКГ Сергій Сінельник, у свою чергу, повідомив, що у програмі передбачене фінансування у 2 млн грн. Всі роботи щодо упорядкування та відновлення цих елементів інфраструктури будуть проводитись в рамках діючої програми міської ради з встановлення дитячих майданчиків.

За словами Олексія Чепурка, перелік адрес, де ремонтні роботи проводитимуть першочергово, можна буде дізнатися у керівника УЖКГ Сергія Сінельника.

Також Олексій Чепурко повідомив, що наразі триває процес прийняття частини дитячих майданчиків, зокрема побудованих за кошти «бюджету участі», на баланс міста.

Розглянувши петицію, депутати ухвалили прийняти її до відома та надати авторові письмову відповідь на його запитання разом з переліком відповідних адрес.

23 марта 2019
22 марта 2019
21 марта 2019