Депутати Полтавської міськради ініціювали розпуск виконкому та звільнення трьох заступників міського голови

Відповідну пропозицію на позачерговому засіданні міської ради вніс Дмитро Сенчакович, який був ініціатором попереднього проєкту рішення.

Виконком провалив підготовку до попереднього засідання. Відповідальність покладаємо на заступників, тож пропоную розпустити виконком та звільнити заступників, — виступив Дмитро Сенчакович.

Заступники Полтавського міського голови, яких планують позбавити повноважень, з рішенням не згодні.

Я вважаю, що гуманітарна сфера не стосується політики. Я вважаю, що відбувався саботаж. Всі пропозиції раніше були паперовими, я їх зробила електронними, — переконує заступниця з освітніх питань Людмила Бойченко.

Вона також зазначила, що прийняття рішення про її відставку відкине гуманітарну сферу міста на 9 місяців назад.

Порядок денний підготовано з порушенням регламенту. Де ви бачили, щоб виконком відповідав за підготовку сесії. Відповідають депкомісії, які і виносять питання на пленарне засідання, — прокоментував лідер фракції БПП Андрій Матковський.

Проте, він зазначив, що готовий допомагати новим заступникам, якщо буде прийнято відповідне рішення.

«Команда Матковського» не залишає міськраду. Ми, навпаки, посилимо свою роботу. В кожній комісії є члени нашої фракції і ми будемо працювати, — завершив свій виступ Матковський.

Голосування ж про розпуск виконкому депутати провалили — не вистачило голосів. Ініціатор розпуску прокоментував ситуацію.

На особистісному рівні фракція «Самопоміч» не має нічого проти Ляміна, Нікіпєлова і Бойченко, проте вони не є самостійними. Вони підпорядковуються розпорядженням Матковського та Шевченка (експерший заступник Полтавського міського голови — Авт.), — говорить Дмитро Сенчакович.

Не голосували за розпуск виконкому, зокрема, і представники фракції ВО «Свобода».

Я не почув відповіді, чому маємо розпускати виконком? Я ненавиджу, коли ставлять перед фактом без пояснень. Та і розпуск виконкому призведе до тимчасової неможливості приймати важливі для полтавців рішення — говорить лідер фракції Юліан Матвійчук.

Оновлення-1. Згодом депутат Дмитро Сенчакович запропонував переголосувати питання розпуску МВК та зняття заступників. Зауваживши, що у старому складі виконком працюватиме до формування нового. Пропозицію винести на переголосування підтримали 25 депутатів. Такою ж кількістю голосів обранці ухвалили рішення про розпуск виконкому та звільнення заступників.

Також на сесії прийняли і заплановані раніше зміни до міського бюджету.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: