Депутати Полтавської міськради позбавили повноважень секретаря Оксану Деркач

Голова ТВК Євген Ніколаєнко оголосив про набуття повноважень нових 6 депутатів Полтавської міськради, які зайшли замість раніше відкликаних. Так само присутні депутати позбавили повноважень нинішнього секретаря Оксану Деркач. Це сталося на сьогоднішній позачерговій сесії міської ради.

Позачергова сесія Полтавської міськради, зініційована напередодні опозиційними депутатами, розпочалася несподівано: на пленарне засідання завітав міський голова Олександр Мамай. Він та очільник фракції СДП Олександр Шамота намагалися спільно відкрити засідання.

Щоправда, після того, як в залі прозвучали гімни України та Полтави, Олександр Мамай вкотре наголосив, що сесія не має кворуму, а тому депутати не можуть приймати рішень. Відразу після цього очільник міста залишив приміщення, а вести сесію взявся Олександр Шамота.

Також до зали запросили очільника ТВК Євгена Ніколаєнка, який оголосив про набуття повноважень 6 нових депутатів: Едуарда Волкова, Олени Чірікової-Зоріної, Володимира Соколовського, Миколи Перепелиці, Тетяни Юрченко, Дмитра Лаптєва. Ці обранці зайшли до органу за списками партій, замінивши раніше відкликаних.

Відтак, за словами головуючого Олександра Шамоти, в залі зареєструвалося 25 депутатів. Серед них були й представники «ситуативної коаліції» з міським головою — очільник фракції «Свободи» Юліан Матвійчук та депутати Вадим Ямщиков та Артем Чубенко.

Першим питанням порядку денного стало звільнення з посади секретаря міської ради Оксани Деркач. «За» проведення таємного голосування з цього приводу проголосували 25 депутатів. Під час самого волевиявлення, з 22 з 25 депутатів віддали свій голос «за» проект рішення. 3 бюлетені представники лічильної комісії визнали недійсними. 23 голоси обранці віддали «за» виведення Оксани Деркач зі складу виконкому.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: