На Полтавщині відбудуться заходи Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!»

Трибуна
2019-06-24
4

З 30 червня по 1 липня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Мінрегіону України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить публічні заходи у Полтавській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» проходить у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, продемонструвати найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Полтавській області заходи кампанії пройдуть у Котельві та Заводському.

30 червня 2019, Котельва

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації».

Де? Площа біля будинку культури.

Коли? 16.00-20.00.

До участі запрошуються мешканці Котельви та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

1 липня 2019, Заводське

Що? Публічна дискусія «Об’єднані громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? Зал засідань селищної ради.

Коли? 12.00-14.00 (початок реєстрації о 11.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ. 

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Черняхові та Ружині в Житомирській області!

Додаткова інформація на сайті.

Довідково

Кампанія має на меті:

  • підвищити рівень обізнаності громадськості про позитивні зміни, що відбулися внаслідок реформи децентралізації;
  • сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та поширення позитивних практик ОТГ;
  • сприяти залученню громадян до активної участі у соціальному, культурному та політичному житті своїх громад за допомогою конкретних прикладів, коли люди самі стають агентами розвитку громади;
  • сформувати позитивне ставлення до процесів добровільного об’єднання та децентралізації по всійї України.

Загалом у різних областях України відбудеться 28 публічних та 11 діалогових заходів за участю широкої громадськості, ГО, представників ОТГ, волонтерів та журналістів.

Концепція «Містечка Децентралізації» (у 28 населених пунктах) дозволить одночасно провести низку інтерактивних заходів, що поєднують інформаційно-просвітницьку діяльність, презентації кейсів, обмін досвідом, іграми та розважальними форматами. Це дозволить залучити і об’єднати людей усіх соціальних і вікових груп доступним і цікавим шляхом.

Діалогові заходи для цільових груп також плануються у форматах інформування, презентації кейсів та дискусій (у 11 населених пунктах).

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А які кейси планують презентувати?

2019-06-24
Роман
Відповіcти
0

Дуже цікаво побачити звіт,як все пройшло і скільки лоюдей збереться. Наші людми такі важкі на підйом.

2019-06-24
Віруня
Відповіcти
0

Населення треба інформувати, щоб краще орієнтувалися у нововведеннях та в реформах, які проводять.

2019-06-24
Ліна
Відповіcти
0

Деякі ОТГ вийшли на гарний рівень, а деякі часто міняють своїх очільників, але здвиги є, рух є і це класно.

2019-06-24
Марія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: