На Полтавщині вдалося довести ефективність впровадження сталих послуг

Трибуна
2019-06-17

У нашому регіоні триває реалізація проекту «Запровадження сталих моделей фінансування програм зменшення шкоди» МБФ “Відродження”. І Полтавщина, як пілотна область, має багато позитивних результатів.

Сергій Жук

Наприклад, усі послуги зменшення шкоди закуповують більшість структурних підрозділів обласної адміністрації, органи місцевого самоврядування: Управління у справах сім’ї та молоді міськвиконкому, Центр соціальних служб, Управління соціального захисту, СНІД-центр, Полтавський наркологічний диспансер… Коментує Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”:

На Полтавщині нам вдалося довести ефективність впровадження сталих послуг та сформувати відповідний пріоритет місцевої й регіональної влади. Ми продовжуємо спрямовувати зусилля на розвиток партнерства для реалізації відпрацьованих програм. Зміни у соціальній сфері, які відбуваються зараз, та позитивний досвід дозволить безболісно втілювати в життя план переходу від донорського фінансування до залучення коштів місцевих бюджетів. Україна взяла на себе такі обов’язки і до 2020 року половина фінансування повинна відбуватися за кошти місцевих бюджетів. Полтава у цій сфері – попереду всіх! Ми одні з перших почали це робити. Тим більше, що зараз йде реформа вторинної ланки медицини. У нас всі механізми успішно працюють!”

Трибуна
2019-06-17
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: