На Полтавщині планують придбати оснащення для інклюзивно-ресурсних центрів

Комунальна установа «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради оголосила торги на 18 млн гривень. 

Для шести інклюзивно-ресурсних центрів Полтавської області планують придбати комплекти сучасного комп’ютерного обладнання, наочно-дидактичні матеріали, системи для діагностування та тестування.

Очікувана вартість закупівлі – 18 млн гривень. Оснащення заклади мають отримати до 31 грудня 2019 року.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 540 000 гривень. Це гарантує перерахування суми комунальній установі (замовнику) у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Загалом в тендерній документації прописано понад 300 різних комплектів для повної системи тестування 6-ти сфер розвитку дитини (когнітивної/академічної, фізичної, сенсорної, соціальної, побутової, логопедичної).

Список інклюзивно-ресурсних центрів Полтавської області, які мають отримати обладнання:

  1. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради, що знаходиться за адресою: 39200, Полтавська область, м. Кобеляки, вул. Шкільна, 1/28.
  1. Комунальна установа «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради Полтавської області, що знаходиться за адресою: 37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 10.
  1. Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр «Надія» відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, що знаходиться за адресою: 39710, Полтавська область, Кременчуцький район, с. Демидівка, вул. Миру, 5.

  1. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області, що знаходиться за адресою: 39300, Полтавська область, Новосанжарський район, сел. Нові Санжари, вул. Центральна, 64.
  1. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Полтавської районної ради, що знаходиться за адресою: 38720, Полтавська область, Полтавський район, с. Тахтаулове, вул. Центральна, 115.
  1. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області, що знаходиться за адресою: 38100, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Г. Северина, 1.

Наразі до аукціону пройшли дві фірми з трьох: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» (Київ) та ТОВ «Альтаір і К» (Харків).

Процес аукціону між цими двома фірмами має розпочатися 2 травня.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Дорогі закупи,а чого аж такі суми? Нема дешевше нічого.

2019-04-30
Валя
Відповіcти
0

Інклюзивна освіта зараз поулярна,тому це правильні вкладення. Діти заслуговують всебічного розвитку і рівноправ’я.

2019-04-29
Маша
Відповіcти
0

Інклюзивно-ресурсні центри не можуть повноцінно існувати без спеціального оснащення, тому це не примха ,а справді необхідність. Це ж для дітей.

2019-04-29
Віталіна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: