На Полтавщині зупинено незаконне будівництво газової заправки

0

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області встановив, що заправка немає дозвільної документації та розташована на ділянці, яка не відведена для цієї забудови.

На Полтавщині зупинено незаконне будівництво газової заправки

На Полтавщині зупинено незаконне будівництво газової заправки

Про це повідомляється на офіційному сайті ДАБІ.

Харківський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області щодо накладення штрафу на ТОВ «ІТ ІНВЕСТ» на суму 1 515,6 тис грн за незаконну забудову.

— Позаплановою перевіркою встановлено, що у місті Кременчук відбувається будівництво автозаправного пункту АГЗП без дозвільної документації та на земельній ділянці, яка не відведена для цієї забудови, — йдеться у повідомленні.

Посадовою особою Департаменту винесено постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності та видано припис про зупинення будівельних робіт.

Правопорушник звернувся з позовом до Полтавського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправним та скасувати постанову та припис. Суд задовольнив його позов.

— Департамент подав апеляційну скаргу на дане рішення суду першої інстанції та постанову Полтавського окружного адміністративного суду, яку в результаті скасували.

23 марта 2019
22 марта 2019