На Полтавщині завищували плату за опалення

2

На підставі обґрунтованих звернень громадян, ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області провело дві позапланові перевірки у суб’єкта господарювання, що здійснював нарахування плати за послуги з централізованого опалення у селищі Диканька Полтавської області.

На Полтавщині завищували плату за опалення

На Полтавщині завищували плату за опалення

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Проведеними перевірками встановлено, що підприємство при розрахунках з мешканцями багатоповерхових будинків застосовувало тариф за Гкал відпущеного тепла, тоді як ні квартири, ні будинки не були обладнані засобами обліку теплової енергії, що є порушенням норм чинного законодавства. Відповідно до норм законодавства, у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії, плата за надані послуги справляється згідно до встановленого тарифу за 1 м² опалюваної площі квартири.

За результатами перевірки підприємству направлений припис про усунення виявлених порушень та проведення перерахунків споживачам на суму 49,6 тис. гривень.

Підприємство оскаржило припис Головного управління до Полтавського окружного адміністративного суду.

Суд, враховуючи матеріали перевірки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, відмовив суб’єкту господарювання в задоволенні позовних вимог. Харківський апеляційний суд залишив рішення Полтавського окружного адміністративного суду без змін.

У лютому поточного року підприємство зменшило заборгованість споживачам за спожиті послуги.

26 марта 2019
25 марта 2019
24 марта 2019