На Полтавщині затримали бойовика “ЛНР” Корсунського

1

На Полтавщині СБУ затримала Сергія Корсунського, одного з організаторів сепаратистського руху в Луганській області, повідомив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук в ефірі телеканалу “112 Україна“.

maxresdefault

2 лютого Семен Кабакаєв, волонтер та координатор проекту «СтопТерор» на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив , що помітив Корсунського в одному з ресторанів Києва. Також Кабакаєв повідомив, що Сергій Корсунський вільно їздить по столиці на своїй автівці марки Lexus та разом з дружною відвідує кафе. Активіст відзначив, що під час розмови, Сергій Корсунський намагався довести, що він виступає за єдину Україну та показував довідку від МВС, яка засвідчувала, що до нього немає претензій і він не занесений до ЄРДР.

З того моменту, коли було оприлюднено відео, де активісти заявляли про те, що бачили Корсунського в Києві, почалася активна робота служби. Певні заходи тривали і до цього, але, на жаль, я не можу розкривати всіх деталей. З моменту оприлюднення відео наші оперативники приступили до розшукових заходів.розповів Олександр Ткачук. Нам вдалося б його затримати швидше, якщо б хлопці відразу звернулися в СБУ, правоохоронні органи, а не монтували ролики і викладали в інтернет. Було втрачено багато часу, поки Корсунський зрозумів, що про його перебування в Києві стало відомо. Він пересувався за межами Києва протягом тривалого часу після оприлюднення відео.На Полтавщині Сергій Корсунський був затриманий співробітниками СБУ, і зараз здійснюється його доставка до органу досудового слідства. Він обґрунтовано підозрюється нами в участі в терористичній організації, а саме «ЛНР».

Нагадаємо, що з відкритих джерел відомо про те, що Корсунський був одним із лідерів ЛНР до середини квітня 2014 року. Ще у квітні того ж року він брав участь у захопенні будівель Луганської ОДА та СБУ.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Валентина
• 10:21 | 04 лютого 2016

Гнида! Воно вже втікало назад, у лугандонію.
Ненавиджу!

Відповіcти
18 березня 2018
17 березня 2018