На Полтавщині зареєстровано 8 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Станом на 09 липня 2016 року на території Полтавщини зареєстровано 8 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Зафіксовані факти містять ознаки адміністративних правопорушень, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення.

Вибори 151

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Полтавщини.

– На території Полтавської області Проміжні вибори народних депутатів України, заплановані на 17 липня 2016 року, відбудуться на 151-му одномандатному виборчому окрузі з центром у місті Лохвиця та на 216-ти виборчих дільницях 5-ти районів: Гадяцького, Гребінківського, Лохвицького, Лубенського, Пирятинського та Чорнухинського, – сказано у повідомленні.

Більшість правопорушень, зареєстрованих поліцією стосуються порушення порядку та обмежень щодо ведення передвиборної агітації.

Як приклад, 08 липня у Гребінківському районі поліція виявила трьох малолітніх дівчат, віком від 9 до 11 років, які розкладали у поштові скриньки друковані матеріали передвиборної агітації, оформлені з порушенням встановлених законом вимог. Діти пояснили поліції, що поширити агітаційні листівки за винагороду їм запропонувала невідома жінка. Загалом дівчата отримали від «замовниці» близько 100 листівок.

На даний час поліція встановлює особу ініціатора розповсюдження агітаційних матеріалів, яку буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Слід відзначити, що в області не зареєстровано жодного факту порушення виборчого законодавства, що містить ознаки кримінального правопорушення.

Шановні виборці 151 округу та учасники виборчих перегонів!

Поліція Полтавщини закликає до сумлінного ставлення до здійснення народного волевиявлення та дотримання встановленого порядку його забезпечення. Утримуйтесь від провокацій та участі у заходах, пов’язаних з порушенням норм чинного законодавства. У разі наявності інформації про факти незаконної діяльності, просимо інформувати поліцію у будь-який зручний для вас спосіб.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: