На Полтавщині запустили мобільний додаток “My Pol”

Мешканці Полтави та області зможуть швидко викликати поліцію та отримувати актуальні сповіщення про ситуацію в регіоні. Сервіс є повністю безкоштовним та відкритим до завантажень на платформах «Play Market» та «App Store».

р1

р2

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Полтавській області.

Серед можливостей додатку – швидкий виклик поліції завдяки функції «SOS», тобто натискання кнопки; оцінка роботи поліцейських за номером жетону; встановлення місцезнаходження найближчого відділення поліції та медичної допомоги; отримання актуальних новин поліції.

За словами розробників, нині в Україні таким додатком користуються вже понад 60 тисяч людей, що є показником запиту і довіри з боку суспільства.

– У випадках надзвичайних ситуацій застосунок стане в пригоді людям з інвалідністю, які не можуть викликати поліцію телефоном – розповів заступник керівника проекту Микита Стецюк. – Також буває потреба терміново та непомітно викликати наряд правоохоронців, аби не налякати зловмисників чи не наразити власне життя на небезпеку. Досвід шести регіонів, де додаток уже доступний громадянам, показує, що саме такий вид звернення до поліції допомагає затримувати зловмисників «на гарячому» та допомагати громадянам у непередбачуваних ситуаціях. Були випадки, коли ми розшукували неповнолітніх, давали інформацію про аварії. Я впевнений, що цей соціальний проект буде розвиватися та покращить життя мільйонів людей.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

За технологіями ледве встигаєш, скоро крикнемо, а Поліція вже поряд.

2018-11-22
Вера
Відповіcти
0

Інші користуються, треба й собі спробувати, люблю новинки.

2018-11-22
Анатоль
Відповіcти
0

Тобто, достатньо нажати кнопку SOS, а далі все саме спрацює?

2018-11-22
Тіна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: