На Полтавщині вже працюють 3 ЦНАПи, які оформлюють біометричні документи

Трибуна
2018-02-15

Відповідно до внесених за ініціативою Державної міграційної служби змін до законодавства, з жовтня 2016 року центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) мають всі необхідні повноваження щодо прийняття заяв громадян про оформлення біометричних документів (біометричними є як закордонні паспорти, так і ID-картки).

На Полтавщині вже працюють 3 ЦНАПи, які оформлюють біометричні документи

На Полтавщині вже працюють 3 ЦНАПи, які оформлюють біометричні документи

У Полтавській області вже працює 3 центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які приймають документи на оформлення біометричних паспортів.

Такі ЦНАПи працюють у містах Кременчук, площа Перемоги, 2; Миргород, вул. Гоголя,120 та у Полтаві за адресою вул. Соборності, 36. Контактні дані ЦНАПів, які оформлюють біометричні документи можна знайти на офіційному сайті ДМС України за посиланням.

Працівники міграційної служби Полтавщини постійно сприяють центрам надання адмінпослуг у підготовці до початку оформлення біометричних документів – надаються необхідні консультації та практична допомога, включаючи навчання адміністраторів ЦНАП.

Враховуючи те, що основна частина коштів, які сплачуються громадянами як оплата вартості адміністративних послуг, перераховується до місцевих бюджетів, вартість обладнання (станом на січень 2018 року – близько 170 тис. грн) надходить до місцевого бюджету протягом 2-4 місяців роботи в залежності від кількості оформлюваних документів.

УДМС України в Полтавській області

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: