На Полтавщині встановили світлофор, обладнаний відповідно до міжнародних стандартів

1

Службою автомобільних доріг Полтавщини на дорогах регіону впроваджуються заходи з безпеки руху. Одне з останніх інженерних рішень – світлофорний об’єкт жовтого миготіння, встановлений в смт.Чутове. Тут розташоване місце концентрації ДТП, пов’язане з підвищеною аварійністю на пішохідних переходах.

На Полтавщині встановили світлофор, обладнаний відповідно до міжнародних стандартів

На Полтавщині встановили світлофор, обладнаний відповідно до міжнародних стандартів

Державним підприємством “Державний дорожнiй науково-дослiдний iнститут iменi М.П.Шульгiна” та Службою автомобільних доріг у Полтавській області виявляються місця концентрації дорожньо-транспортних пригод. Одне з таких, пов’язаних з аварійністю на пішохідних переходах, розташоване в селищі Чутове, поблизу автостанції.

– Це єдине місце в Полтавській області, де аварійність на переходах перевищує допустимі параметри. Для зменшення кількості ДТП ми влаштували світлофорний об’єкт жовтого миготіння. Плюс встановлені попереджувальні знаки та нанесена дорожня розмітка.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг

Його облаштували відповідно до міжнародних стандартів. В темний час доби перехід підсвічується ліхтарями. Живиться об’єкт завдяки сонячним панелям. Зона видимості переходу підвищилася зі 150 до 900 метрів. Аналогічні об’єкти вже встановлено в ряді населених пунктів Полтавщини: в Лубнах, Абазівці, Супрунівці. Вони розташовані вздовж дороги міжнародного значення Київ-Харків, якою щоденно проїжджає майже 15 тисяч автомобілів.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

1 Коментар
Ася
• 14:34 | 21 вересня 2017

Неймовірно.

Відповіcти
22 березня 2018
21 березня 2018