На Полтавщині та Дніпропетровщині поліція зупинила вантажівки із львівським сміттям

Епопея із перевезенням львівського сміття продовжується. 1 березня поліція Дніпропетровщини та Полтавщини зупиняла на автошляхах областей вантажні автомобілі, які ймовірно транспортували побутові відходи із Західної України.

На Полтавщині та Дніпропетровщині поліція зупинила вантажівки із львівським сміттям

На Полтавщині та Дніпропетровщині поліція зупинила вантажівки із львівським сміттям

Про це пише канал «112».

– 1 березня в селі Маламівка Кременчуцького району Полтавської області виявили 3 транспортних засоби з побутовим сміттям, ще 2 автомобілі – на автодорозі між селами Маламівка і Белецківка і ще 2 автомобілі біля села Новоселівка, – сказано у повідомленні.

Інформацію також подає і офіційний сайт поліції Полтавщини. Копи пишуть,що на території Білецьківської сільської ради у Кременчуцькому районі поліцейськими сектору реагування патрульної поліції району було зупинено 7 вантажних автомобілів, наповнених сміттям.

Більшість вантажівок з поліцейським супроводом поїхали назад до Львова. Однак, три машини зі сміттям так і залишилися на заправці. Водії категорично відмовилися їхати і, за словами співробітників АЗС, з машини вони практично не виходять.

– Спочатку водії навіть прикидалися глухонімими. Але потім поліцейські встановили, що фури з сміттям їдуть зі Львова, при цьому у них немає технічних паспортів на відходи, де повинно бути вказано побутові вони або будівельні. Також водії не змогли пояснити, де саме вони повинні були розвантажитися, – йдеться в повідомленні.

Працівники Кременчуцької прокуратури разом із співробітниками поліції перевіряють законність перебування вантажівок на території району. Водії 3 вантажівок надали транспортні документи про перевезення сміття зі Львова на Полтавщину.

Ситуацію також коментують дніпровські екологи:

– В особистій розмові з водіями було встановлено, що вони нібито за завданням направляються на якийсь завод з переробки сміття на території області, але знову ж таки можу з упевненістю сказати, що в обласному реєстрі таких установок у Дніпропетровській області немає», – заявив Руслан Стрілець, директор обласного департаменту екології та природних ресурсів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: