На Полтавщині планують взяти під контроль полігони для побутових відходів

0

Заступник голови ОДА Олег Пругло провів робочу нараду із профільними керівниками органів влади, з метою вирішення питань, пов’язаних з експлуатацією полігонів і звалищ.

фото: adm-pl.gov.ua

фото: adm-pl.gov.ua

-Порядок спрямований на поліпшення існуючої екологічно-санітарної ситуації в районах розміщення полігонів та звалищ, – зазначив заступник голови ОДА.

Крім цього він зазначив, що уже розроблено проект порядку функціонування та припинення експлуатації полігонів та звалищ ТПВ на території Полтавської області.

Зокрема, документ передбачає зниження техногенного навантаження шляхом раціоналізації кількості діючих об’єктів видалення твердих побутових відходів з припиненням експлуатації тих об’єктів, що не відповідають вимогам екологічної безпеки, не мають відповідної проектної документації та на яких не дотримуються технології захоронення сміття. Про це повідомляє Полтавська облдержадміністрація.

Після внесення корективів, учасники наради рекомендували розглянути його депутатам.

Наразі в області на сьогодні нараховується 670 сміттєзвалищ. Відповідно до Субрегіональної стратегії поводження з ТПВ, вже на першому етапі заплановано скоротити кількість сміттєзвалищ до 175, на другому етапі – до 25.

Коментувати

19 березня 2018