На Полтавщині стартував проект із пошуку безвісти зниклих дітей

0

На Полтавщині стартував спільний проект Національної поліції України та ПрАТ «Київстар» із пошуку безвісти зниклих дітей.

На Полтавщині стартував проект із пошуку безвісти зниклих дітей. Фото: pl.npu.gov.ua

На Полтавщині стартував проект із пошуку безвісти зниклих дітей. Фото: pl.npu.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Полтавській області.

Сьогодні мобільний оператор розпочне розсилати своїм абонентам СМС-повідомлення з даними безвісти зниклих дітей, оголошених у розшук поліцією Полтавської області.

Як зазначив менеджер компанії по зв’язках з громадськістю Володимир Буга, завдання цього проекту – залучити якомога більше абонентів зв’язку, які перебувають в радіусі 1-3 км від місця пошуку дитини.

— Ми не можемо бути певними, що саме завдяки цьому сервісу знайдемо дитину, але цей механізм дозволить збільшити шанси її успішного пошуку.

Він також додав, що до кінця року ПрАТ «Київстар» планує охопити всі регіони України.

Як пояснила керівник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Ірина Карюк, короткі повідомлення з особистими даними розшукуваної дитини формуватимуться поліцією після відібрання згоди у її батьків про розголошення персональних даних.

На Полтавщині стартував проект із пошуку безвісти зниклих дітей. Фото: pl.npu.gov.ua

На Полтавщині стартував проект із пошуку безвісти зниклих дітей. Фото: pl.npu.gov.ua

Алгоритм роботи цієї системи має наступний вигляд:

  • 1 крок – після надходження дзвінка на лінію 102 або звернення до підрозділу поліції у батьків (або інших осіб, які їх замінюють) приймається заява про загублену дитину;
  • 2 крок – поліція вносить до Інформаційного Сервісу персональні дані про дитину та останнє місце її перебування;
  • 3 крок – за згодою батьків (опікунів або осіб, які їх замінюють) отримана інформація надсилається до ПрАТ «Київстар» для подальшого СМС-оповіщення абонентів;
  • 4 крок – мобільний оператор формує перелік абонентів у зоні приблизного пошуку (від 1 до 3 км) та надсилає зазначеним абонентам короткі текстові повідомлення (SMS).

У тексті повідомлень зазначається:
— короткий опис загубленої дитини;
— посилання на веб-сторінку у соціальній мережі «Facebook» «Розшук дітей ГУНП в Полтавській області» з фото та коротким номером для отримання додаткової інформації.

Оператор може відмінити оповіщення, якщо воно стало неактуальним на певному етапі.

Коли дитину знайдуть, модератор сторінки поліції Полтавщини у Facebook «Розшук дітей ГУНП в Полтавській області» оновить відповідний пост.

16 февраля 2019
15 февраля 2019
14 февраля 2019