На Полтавщині шукають бійців добровольчих батальйонів

Центр допомоги учасникам АТО при Полтавській ОДА закликає зголоситися добровольців, чиї підрозділи не увійшли до складу Нацгвардії, Міністерства внутрішніх справ та Збройних сил України, щоб забезпечити їх визнання учасниками АТО.

Добровольці

Добровольці

Бійців добровольчих підрозділів розшукує Центр допомоги учасникам АТО при Полтавській ОДА. Мова йде передусім про захисників – мешканців Полтавщини, які воювали або продовжують воювати у складі ДУК Правий сектор-Полтавщина, Правий сектор – Полтава офіційна та Добровольчий рух ОУН. Тобто, тих підрозділів, які досі не увійшли до складу Нацгвардії, Міністерства внутрішніх справ та Збройних Сил України.

Це потрібно, аби спеціально створена при Полтавській облраді комісія почала процедуру визнання добровольців учасниками АТО, а обласний Департамент соцзахисту виділив кошти на фінансову підтримку бійців. Допоки навіть приблизна їх кількість не відома, зробити це вкрай важко.

Добровольці

Добровольці

У Центрі допомоги учасникам АТО зазначили, що добровольцям потрібно звернутися безпосередньо у ЦДУ АТО (каб. №121 Полтавської ОДА) або в районні Центри. При собі мати такі документи:

  • Довідку керівника добровольчого формування про особу-заявника із зазначенням терміну перебування у зоні АТО;
  • Письмові свідчення не менш як двох свідків, які разом з цією особою брали участь у бойових діях та отримали статус УБД, або інваліда війни, або учасника війни;
  • Фото/відеофіксацію, які засвідчують безпосередню участь у бойових діях;
  • Висновок (характеристику) громадської організації (за наявності).
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: