На Полтавщині СБУ викрила конвертцентр з обігом понад 40 мільйонів

0

У Полтаві викрили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру, що встиг перевести у готівку понад сорок мільйонів гривень.

На Полтавщині СБУ викрила конвертцентр з обігом понад 40 мільйонів. Фото: ssu.gov.ua

На Полтавщині СБУ викрила конвертцентр з обігом понад 40 мільйонів. Фото: ssu.gov.ua

Про це йдеться на сайті СБУ.

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою та фіскальною службою встановили, що “конверт” обслуговував понад тридцять комерційних структур на територіях Полтавської, Чернігівської та Київської областей. Підприємці, які займалися оптово-роздрібною торгівлею будівельних матеріалів та продукцією широкого вжитку, через безтоварні операції з фіктивними фірмами переводили кошти в готівку, минаючи при цьому систему оподаткування.

Правоохоронці затримали організатора протиправної діяльності в обласному центрі під час передачі незаконно “відмитих” грошей одному з клієнтів “конверту”. Під час обшуків виявили понад чотириста тисяч гривень, пошуки ще тривають.

Рахунки підприємств, задіяних у схемі, заблоковано, вилучено печатки фіктивних підприємств, чекові книжки, платіжні картки, бухгалтерську документацію та комп’ютерну техніку, що підтверджує протиправну діяльність зловмисників.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині працівники податкової міліції і прокуратури припинили незаконну діяльність конвертаційного центру з обігом понад 70 мільйонів гривень.

14 липня 2018
13 липня 2018