На Полтавщині прокуратура оскаржила вирок підприємцю, що засуджений за зґвалтування неповнолітньої

Кобеляцька прокуратура вважає, що 4 роки за зґвалтування неповнолітньої – недостатній термін ув’язнення. Правоохоронці хочуть, аби підприємець, якого звинувачують у цьому злочині, сів на 6 років. Тому прокуратура оскаржила вирок суду.

На Полтавщині прокуратура оскаржила вирок підприємцю, що засуджений за зґвалтування неповнолітньої

На Полтавщині прокуратура оскаржила вирок підприємцю, що засуджений за зґвалтування неповнолітньої

Про це повідомила прокурор Кобеляцької місцевої прокуратури Світлана Полонська.

– Кобеляцька місцева прокуратура не погодилася з вироком Кобеляцького районного суду щодо 45-річного приватного підприємця з Дніпропетровської області, засудженого до 4 років за зґвалтування неповнолітньої.

В апеляційному суді державний обвинувач вимагатиме для чоловіка суворішого покарання, а саме: 6 років позбавлення волі, – сказала Полонська.

Вона додала, що прокуратура подала апеляційну скаргу у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого через його м’якість.

Нагадаємо, у травні 2016 року, погодившись підвести дівчину в Кобеляки на власному автомобілі, зазначений громадянин змінив напрямок руху, заїхав у лісову посадку і, погрожуючи 15-річній дитині, скоїв злочин.

Обвинувальний акт до суду був направлений у вересні минулого року за ч. 2 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої).

Довідково: Стаття 153. Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

1. Задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи -карається позбавленням волі на строк до п’яти років.

2. Те саме діяння, вчинене повторно або групою осіб, або особою, яка раніше вчинила будь-який із злочинів, передбачених статтями 152 або 154 цього Кодексу, а також вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього, – карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

3. Те саме діяння, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, або якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: