На Полтавщині пройшов автопробіг «На запчастини – тільки машини»

1

Автопробіг «На запчастини – тільки машини» пройшов на Полтавщині 2 грудня. Його організувала Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми. Захід приурочили до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Полтавській області.

PM216image001

Фото: mvs.gov.ua

Автопробіг розпочався зранку біля приміщення Полтавської обласної ради і закінчився ввечері на Диканьщині. Протягом дня учасники відвідали Нові Санжари та Решетилівку. У Полтаві учасники акції проїхали центром міста повз кінотеатр імені Котляревського, побували поблизу адміністративного будинку Головного управління Національної поліції в Полтавській області та приміщення центрального автовокзалу.

PM571image002

Фото: mvs.gov.ua

У складі активістів було чимало дітей, вони розповсюджували серед перехожих флаєри з інформацією про заборону торгівлі людьми та людськими органами в Україні.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Моряк Папай
• 18:01 | 02 грудня 2015

Ну если в нашей стране уже автопробеги ко дню отмены рабства делают,то ясно в какой мы стране живем. Люди уже всеми способами власти намекают за кого правительство народ держит.

Відповіcти
16 січня 2018
15 січня 2018