На Полтавщині продовжують ямковий та поточний середній ремонт доріг

0

На Полтавщині закінчують ямковий ремонт доріг. Працюють в усіх районах області. З середини липня також розпочали поточні середні роботи. Такий ремонт покриває більшу частину дороги і слугує до трьох років.

На Полтавщині продовжують ямковий та поточно середній ремонт доріг

На Полтавщині продовжують ямковий та поточний середній ремонт доріг

Протягом 27-29 липня підрядники провели ямковий ремонт. На кожну дорогу постійно виїздить технагляд та перевіряє якість виконання робіт. Крім того, підрядники звітуються про зроблене, надсилаючи фото. Протягом останніх днів липня працівники відремонтували ділянки доріг:

  • О1702016 межа області — Розбишівка (Гадяцький р-н);
  • О1703045 Великі Кринки — Петрівка (Глобинський р-н);
  • О1705064 Диканька — Водяна Балка (Диканський р-н);
  • О1706081 Пишненки — Покровське — /Р-42/ (Зіньківський р-н);
  • О1714197 Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське (Кобеляцький р-н);
  • С171916 Полтава — Сем’янівка — Петрівка — /Суми—Полтава/ (Полтавський р-н);
  • О1725352 Яреськи — Федунка — Огирівка (Шишацький р-н).

Цього тижня закінчили ремонтувати ділянки у Миргородському (С171523 Зелений Кут — Савинці — Олефірівка), Машівському (О1714203 Григорівка —Сахнівщина), Кременчуцькому (О1711141 Кременчук — Манжелія) районах.

— Кожен розуміє, що дороги — це болюча тема не тільки в області, а й в країні. Уряд розпочав капітальний ремонт країни, і ми активно до цього приєднуємося. Ми слідуємо високому темпу, який визначили спочатку. І до кінця року плануємо підбити підсумки, — говорить перший заступник очільника Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Ремонт ділянки дороги Диканька — Водяна Балка

Ремонт ділянки дороги Диканька — Водяна Балка

Ямковий ремонт Полтавська ОДА розпочала з весни цього року. До цього оформлювалася необхідна документація. Тому що Служба автомобільних доріг у Полтавській області передала автошляхи на баланс ОДА без неї.

Щоб не перезавантажувати Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавська ОДА створила Агентство місцевих доріг Полтавської області. Працівники агентства виїздили на кожну ділянку дороги та перевіряли її стан. Формували список найгірших ділянок, які відремонтували у першу чергу.

— Ми розпочали з проблемних ділянок доріг по області, щоб полегшити проїзд водіям. Тому що деякі дороги мали ями до 15 сантиметрів. А такі ями за рік з’явитися не можуть, — розповідає директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Поточний середній ремонт доріг розпочали з середини липня. Уже закінчуються роботи по автошляхам у Котелевському районі. Тривають ремонти у Полтавському районі.

Також Полтавська ОДА проводить капітальний ремонт мосту у селі Засулля через річку Сулу (Лубенського району). Цей міст востаннє ремонтували 60 років тому. Він перебував в аварійному стані. Міст розпочали ремонтувати з травня цього року. Зараз там перекрили транспортний рух.

Ремонт ділянки дороги Великі Кринки — Петрівка

Ремонт ділянки дороги Великі Кринки — Петрівка

Технології, за якими раніше будувався міст, уже давно застаріли. Тому підрядник використовуватиме троси, щоб його підсилити. Такі конструкції використовуватимуться вперше в Україні. Щоб зменшити навантаження на міст, застосовують полегшену асфальтно-бетонну суміш замість звичайної. Довжина мосту становить 229,75 м. Вартість ремонтних робіт та матеріалів склала майже 48,5 млн грн.

— Міст стане ширшим: збільшиться з 5 до 9 м. Розширення дозволить збільшити пропускну здатність для транспортних засобів та пішоходів, — говорить Андрій Пісоцький.

Прес-служба Полтавської ОДА

16 января 2019