На Полтавщині продовжують ремонтувати дорогу, яка веде на Кобеляки

1

Упродовж останніх трьох тижнів одночасно декілька філій ДП “Полтавський облавтодор” ремонтують дорогу Т-17-35 Кобеляки-Нехвороща-Машівка. З часу будівництва тут не проводилося жодних капітальних чи поточних ремонтів. Роботи проводяться за рахунок співфінансування з районного бюджету.

На Полтавщині продовжують ремонтувати дорогу, яка веде на Кобеляки

На Полтавщині продовжують ремонтувати дорогу, яка веде на Кобеляки

На автодорозі, що з’єднує Машівку та Кобеляки, нині проводиться активний ямковий ремонт. За допомогою спецтехніки зрізається пошкоджене покриття на окремих ділянках. Далі укладається гаряча асфальтобетонна суміш. Роботи виконує ДП “Полтавський облавтодор”.

– Вже відремонтовано 15 кілометрів покриття. Тут працюють три наші філії: Машівський райавтодор, Карлівський райавтодор та Копилянська дорожньо-експлуатаційна дільниця. Кожна бригада ремонтує окремі ділянки дороги.

Віталій Туз, директор ДП “Полтавський облавтодор”

Фінансування робіт здійснюється з декількох джерел одночасно: частину коштів виділяє Служба автомобільних доріг, на балансі якої знаходиться дана дорога, а частину коштів виділено з районного бюджету. Вже виконано робіт на 1 мільйон гривень. Окрім ремонту дорожники проводять покіс трави та планування узбіч. Якість та хід виконання робіт ДП “Полтавський облавтодор” контролюють інспектори Служби автомобільних доріг.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

1 Коментар
Ася
• 15:18 | 19 вересня 2017

Ура?

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018