На Полтавщині продовжують ремонт доріг по всіх районах області

1

Полтавська ОДА продовжує активно ремонтувати дороги. За останні чотири дні червня по кільком районам області відремонтували 2422 м2. А з 1 по 3 липня — 1693 м2. По іншим ще тривають підготовчі роботи.

На Полтавщині продовжують ремонт доріг по всіх районах області

Ремонт дороги Градизьк-Погреби-Майбородівка-Піщане

На початок липня у Полтавській області проводять ямковий ремонт доріг по 10-ти районам. Уже відремонтували 1693 м2. Така довжина відремонтованих доріг дорівнює будівництву 14 стандартних (довжина 120 м) футбольних полів.

Зараз уже відремонтували 490 м2 у Кременчуцькому районі: це дорога, що веде до села Максимівка (О1711139 Н-08 село Максимівка). На неї з обласного бюджету передбачили 324 тис. грн. Загалом на цей район планують виділити 2 млн 255 тис. грн.

А от у Лубенському районі відремонтували 360 м2 дороги Лохвиця-Вирішальне-Лубни. Це не єдиний автошлях, який ремонтували у цьому районі. Ямковий ремонт уже провели і на дорозі Лубни-Тишки-Ісківці. І далі слідуватимуть визначеному графіку робіт. На цей район з бюджету області планують виділити 2 млн 160 тис. грн.

Поки що на цих дорогах проводять ямкові ремонтні роботи. Адже вони мають аварійний стан. Тому і знаходяться у першочерговому переліку на ремонт. Для того, щоб забезпечити нормальний проїзд автомобілістам.

На Полтавщині продовжують ремонт доріг по всіх районах області

Ремонт дороги Гадяч-Будища

Загалом, зараз проводять ямковий ремонт по таким дорогам:

 • Лохвицький район:
  Піски-Бодаква-Вирішальне;
 • Чорнухинський район:
  Чорнухи-/Р-60/;
 • Гадяцький район:
  1) /Т -17-06/-Лютенька;

2) Гадяч-Великі Будища;

 • Семенівський район:
  Семенівка-Оболонь-Горошине;
 • Хорольський район:
  /М-03/-Ялосовецьке;
 • Шишацький район:
  Великий Перевіз-Балясне;
 • Глобинський район:
  Градизьк-Погреби-Майбородівка-Піщане.

До кінця року Полтавська ОДА планує закінчити з ямковим ремонтом та проводити поточно-середній. Так довговічність доріг буде набагато більшою.

— Ми взяли гарний старт і на цьому зупинятися не збираємося. Ключове для держави зараз — це якісний ремонт доріг. Тому продовжуємо й далі рухатися у цьому ж напрямку, — говорить очільник Полтавської ОДА Валерій Головко.

На баланс Полтавської ОДА дороги місцевого значення перейшли з початку цього року. Раніше цими автошляхами опікувалася Служба автомобільних доріг. Деякі дороги не мали навіть проектної документації. Тому до літа влада Полтавщини займалася виготовленням документів, а також перевіряла стан автошляхів. Це було потрібно, щоб визначити першочерговість ремонтних робіт.

Ремонт відрізку дороги Т -17-06 — Лютенька

Ремонт відрізку дороги Т -17-06-Лютенька

– Почали з ямкового ремонту, щоб забезпечити проїзд автомобілям. А потім робитимемо поточно-середній. Це дозволить охопити більшу частини дороги, — говорить директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Також, за словами Тимофія Голбана, зараз проводиться капітальний ремонт мосту у Засуллі Лубенського району.

— Дороги — це важливий момент забезпечення життєдіяльності області. Тому підрядники щодня звітують про виконані роботи, надсилають фото. Я також особисто слідкую за процесом ремонту автошляхів, — розповідає перший заступник очільника Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

 Прес-служба Полтавської ОДА

14 листопада 2018