На Полтавщині поліція припинила незаконну діяльність 9-ти гральних закладів. Відео

Поліція Полтавщини припинила незаконну діяльність 9-ти гральних закладів. Відео.

Гральний заклад

На Полтавщині припинили діяльність 9-ти гральних закладів

Правоохоронці Кременчуцького відділу поліції, патрульні поліцейські, спільно з працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області та місцевою прокуратурою, в рамках кримінального провадження розпочатого за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України припинили діяльність 9 гральних закладів, які діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

«Правоохоронці вилучили понад 60 гральних апаратів, сервери, картки гравців та учасників розіграшів, чорнові записи та грошові кошти, отримані від присутніх в холах гравців. Дозвільних документів на діяльність гральних холів представники закладів поліцейським не надали. Вилучене комп’ютерне обладнання слідчими буде направлено на експертне дослідження», – повідомив Віталій Ботвина, керівник поліції міста.

Про факти функціонування незаконних гральних закладів правоохоронці рекомендують повідомляти Управління захисту економіки Полтавщини (вул. Соборності,38 (0532)56-15-90), до територіальних органів поліції або на лінію «102».

Нагадаємо, що Трибуна писала про подробиці виявлення однорічної дитини обабіч дороги на Полтавщині. Відео та про потрійне ДТП у Полтаві. Фото з місця події та коментар поліції.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

по центральным улицам пройдитесь и еще пару десятков насобираете в коллекцию

2017-11-16
Cережа
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: