На Полтавщині почався третій раунд вакцинації проти поліомієліту

25 січня в Україні стартував третій етап вакцинації проти поліомієліту, повідомяє МОЗ України.

Screenshot_27

Брифінг присвячений початку третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту, що відбувся в МОЗ України (Фото: moz.gov.ua)

Усі області країни вже отримали вакцину, яка є безкоштовною і безпечною, – і готові розпочати третій раунд додаткової імунізації. Кожна дитина від 2 місяців до 10 років в Україні має бути вакцинована проти поліомієліту – це дві краплини заради життя, адже поліомієліт може призвести до паралічу, або ж вбити, – повідомив Жан-Луї де Брауер, Директор Генерального директорату з гуманітарних питань і цивільного захисту Європейської Комісії.
Заплановано, що третій етап вакцинації триватиме два тижні. Можливо його тривалість буде подовжено у звязку із ростом захворюваності на ГРВІ.
В залежності від розвитку ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ, ми будемо коригувати вакцинальну кампанію, відповідно до епідситуації кожного регіону і, за потреби продовжувати, аби охопити імунізацією необхідну кількість дітей. Усі області отримали від МОЗ детальну інформацію з роз`ясненнями, як проводити третій тур, зважаючи на епідемічну ситуацію. У дітей перевірятимуть температуру тіла, моніторинг стану дитини буде здійснюватися в посиленому режимі, зважаючи на обставини, – розповів Ігор Перегінець, заступник міністра охорони здоров’я України.
Нагадаємо, що на перших двох етапах додатковувакцинацію отримали діти від 2-х місяців до 6 років. На першому етапі, що тривав з 19 жовтня по 9 листопада, вакцинували близько 65% дітей. На другому (30 листопада – 18 грудня) цей показник зріс до 75%. Третій етап охопить усіх дітей до 10 років.
Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: