На Полтавщині оголошено терміновий набір на службу до поліції

Починаючи із 16 січня 2017 року розпочався широкомасштабний набір на службу до підрозділів поліції. Про це повідомили на брифінгу керівництва Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

1

Прийняття анкет для проходження конкурсного відбору буде здійснюватися з 16.01.2017 по 26.01.2017 року.

Всього є 364 вакантні посади. До них, зокрема, входять:

 • слідчий;
 • оперуповноважений;
 • інспектор ізолятора тимчасового тримання;
 • інспектор сектору реагування патрульної поліції ;
 • поліцейський.

Сам конкурс буде здійснюватися у кілька етапів:

 1. Заповнення анкети і надання необхідних документів;
 2. Електронне тестування;
 3. Медичне обстеження;
 4. Перевірка рівня фізичної підготовки;
 5. Психологічне тестування;
 6. Співбесіда з поліцейською комісією;
 7. Спеціальна перевірка (перевірка відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції).

За словами заступника начальника ГУНП у Полтавській області Дениса Захарченка, заробітна плата прийнятих працівників буде від 8 до 10 тисяч гривень. Також він повідомив, що крім цього конкурсного відбору, постійно здійснюється набір до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців для органів Національної поліції.

Про деталі конкурсного відбору повідомив начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП В Полтавській області Сергій Гаврик. За його словами, без укомплектування підрозділів поліції неможливо надавати населенню якісні послуги.

– На сьогоднішній день, загальний некомплект підрозділів поліції на Полтавщині становить більше ніж 20%. На жаль, в окремих відділеннях поліції цей некомплект сягає близько 40% – говорить Сергій Юрійович.

Сергій Гаврик

Сергій Гаврик

На запитання журналіста «Трибуни», представники поліції відповіли, що такий короткий строк подачі анкет – всього 10 днів, відбувається через некомплектність підрозділів.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУНП у Полтавській області також зазначив, що зараз існує велике навантаження, зокрема, на слідчих, які мають понад 100 кримінальних проваджень на місяць. Набір нових поліцейських розвантажить їх, покращить якість розслідування.

Людмила Олександрівна Діброва, начальник Сектору психологічного забезпечення ГУНП у Полтавській області, додатково наголосила, що з цього року однією із вимог для проходження відбору є подача електронних декларацій. Для отримання ключа електронної декларації, та роз’яснення додаткових питань кандидати можуть звернутися до сайту НАЗК.

Ще раз наголошуємо, що прийом анкет триватиме з 16 січня по 26 січня 2017 року!

Повний перелік вакансій можна завантажити на сайті ГУНП у Полтавській області, там же можна ознайомитися з детально інформацією про конкурсний відбір та заповнити анкету.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: