На Полтавщині обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

0

18 квітня в Полтавській регіональній прокуратурі  відбулися збори працівників прокуратури, на яких обрано 3 делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів, що розпочне роботу в Генеральній прокуратурі України 26 квітня.

Фото: pol.gp.gov.ua

Фото: pol.gp.gov.ua

-Відповідно до Закону України “Про прокуратуру” всеукраїнська конференція прокурорів – найвищий орган прокурорського самоврядування – самостійного колективного вирішення прокурорами питань внутрішньої діяльності прокуратури. На зазначену конференцію покладено ряд важливих завдань: насамперед обрання членів до Ради прокурорів України строком на 5 років та до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів на 3 роки, – роз’яснила начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко.

Було проведено таємне голосування, за результатами якого обрано прокурора області Миколу Кармазіна, начальника відділу підтримання державного обвинувачення в суді Андрія Черниша та прокурора відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Андрія Гомлю.

Також вчора аналогічні заходи відбулися і в 5 місцевих прокуратурах, на яких обрали делегатами по 2 кандидати.

Таким чином, на всеукраїнській конференції органи прокуратури Полтавської області представлятимуть 13 прокурорів, повідомляє прокуратура Полтавської області.

Довідково: Рада прокурорів України – вищий орган прокурорського самоврядування у період між всеукраїнськими конференціями.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів – це колегіальний орган, який відповідно до повноважень, передбачених Законом України “Про прокуратуру”, визначатиме рівень фахової підготовки осіб, які виявлять намір зайняти посаду прокурора, та вирішуватиме питання щодо дисциплінарної відповідальності, переведення та звільнення прокурорів із посади.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018