На Полтавщині льотчики відпрацьовують прийоми повітряних боїв

У Миргороді Льотний склад 831 бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відпрацьовують тактичні прийоми введення повітряних боїв, повідомляє Кабінет Міністрів України.

Фото: styler.rbc.ua

Фото: styler.rbc.ua

-Перевага у швидкості дозволяє льотчику-винищувачу отримати ініціативу під час бою та утримувати її, перебуваючи більшу частину часу в положенні атакуючого та присікаючи спроби противника відірватися від переслідування прямолінійним розгоном швидкості. Тому льотний склад бригади тактичної авіації відпрацьовує такі маневри, як віраж, граничний по тязі, бойовий розворот з поворотом у внутрішній бік, гірка з виконанням бочки на виводі, напівпетля, переворот, коса петля. Саме вони найчастіше використовуються під час бойового застосування Су-27, – пояснив полковник Олександр Оксанченко.

Фото: http://na.mil.gov.ua

Фото: http://na.mil.gov.ua

Фігуру під назвою «Кадушка» застосовують для того, щоб перешкодити противнику «впіймати» на приціл літак. Коли літак обертається на 360 градусів зі створенням кутів атаки та збереженням загального напрямку польоту, льотчик із атакованого може перетворитись на атакуючого.

Крім цього, існує фігура «Дзвін», яка дозволяє подолати радари засобів протиповітряної оборони.

-Всі фігури пілотажу в залежності від конкретної ситуації виконуються з різними кутами атаки, різними радіусами і швидкостями. Щоразу льотчик обирає оптимальну на власний погляд серію фігур, яка допоможе зірвати прицілювання та атакувати самому. Успіх повітряного бою визначається не лише маневреністю та швидкістю, але й в першу чергу тим, наскільки добре льотчик оволодів мистецтвом пілотажу, – зазначив Оксанченко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: