На Полтавщині ліквідували незаконне підприємство по переробці нафтопродуктів

0

На Полтавщині правоохоронці провели обшук одного з підприємств, що розташовувалось на території Полтавської області. У ході обшуку вилучили обладнання, документацію, та суму, що складає близько 1,7 мільйона гривень.

PM186image002

Фото: mvs.gov.ua

Під час проведення санкціонованих обшуків на території міні-заводу та за місцем мешкання громадян, які організували його діяльність, було виявлено та вилучено обладнання та документацію сумнівного походження, – розповів заступник начальника Головного управління національної поліції в Полтавській області Руслан Бірюков.

Зусиллями співробітників поліції було ліквідовано діяльність нелегального міні-заводу, який займався переробкою нафтопродуктів. Нафтозавод проіснував близько року. Керівники незаконного підприємства закуповували нафтопродукти та в подальшому переробляли їх.  Готовий продукт збували на території Полтавщини фізичним та  юридичним особам. Зловмисники при цьому використовували підробні документи. Таку інформацію надала прес-служба ГУ Національної поліції в Полтавській області.

Всі факти по правопорушенню внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато досудове розслідування.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018