На Полтавщині ліквідували небезпечні АЗС

0

Правоохоронці припинили діяльність кількох автозаправних станцій, які працювали на Полтавщині без жодних дозвільних документів. Газові модулі, виготовлені саморобним «кустарним» способом, становили небезпеку для оточуючих, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Screenshot_19

Фото: pl.npu.gov.ua

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції та ДСНС провели профілактичні рейди на Полтавщині. Результатом проробленої роботи стало припинення діяльності трьох незаконних АЗС.

Screenshot_20

Фото: pl.npu.gov.ua

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за статтею 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчо-оперативні заходи зі встановлення кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3-х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк або без такого.

Злепко Юлія

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018