Вартість путівки на оздоровлення полтавських дітей частково компенсують

0

В облдержадміністрації відкрилася виставка-презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області «Подаруймо дітям літо». Про це повідомляється на сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

Організаторами презентації стали Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, Полтавська обласна ГО «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів» та Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка.

nw_gfgjimg_0927

Фото: www.adm-pl.gov.ua

На заході були присутні заступник голови ОДА Роман Товстий, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко і начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

Присутні могли відвідати діючу експозицію, де було представлено 18 дитячих закладів, подивитися на творчі презентації установ, побувати на розширеному засіданні Обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку та наради з представниками районних та міських органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Також в рамках виставки пройшов круглий стіл «Сучасне патріотичне виховання», різноманітні майстер – класи по організації виховної роботи з дитячими колективами та семінар-тренінг «Методи презентації закладу та пошуку шляхів залучення до співпраці потенційних споживачів послуги з оздоровлення дітей».

Даний захід є одним із низки запланованих Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, на шляху впровадження в області механізму часткової компенсації вартості путівки для дітей Полтавщини.

Варто зазначити, що мережа позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області налічує 33 установи, із них протягом оздоровчого сезону 2015 року працювало 26 позаміських дитячих закладів.

Наталя Гостило

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018