На Полтавщині чоловік знайшов півторарічного хлопчика на вулиці

1

33-річний чоловік привіз до лікарні дитину, яку він помітив на дорозі, поблизу магазину.

На Полтавщині чоловік знайшов півторарічного хлопчика на вулиці

На Полтавщині чоловік знайшов півторарічного хлопчика на вулиці

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області, посилаючись на матеріал Гадяцького відділу поліції.

12 серпня, близько 06:20 до Гадяцького відділу поліції надійшло повідомлення від медиків. 33-річний чоловік привіз до лікарні дитину, яку він помітив на дорозі, поблизу магазину. Чоловік розповів, що хлопчик знаходився один без батьків. Ще деякий час чоловік намагався знайти чи дочекатись родичів дитини, але ніхто не з’явився.

– Поліцейські Гадяцького відділу поліції встановили, що батьками дитини є 17-річна дівчина та 22-річний чоловік. Вони не одружені та разом не проживають, але того дня, зі слів матері, вона залишила сина батькові, – йдеться у повідомленні.

Чоловік пояснив правоохоронцям, що напередодні він забрав хлопчика у бабусі і по дорозі до місця проживання вживав спиртні напої. Прибувши до квартири вони з сином лягли спати, але чоловік припускає, що ймовірно він не замкнув вхідні двері.

– Прокинувшись близько п’ятої години та помітивши відсутність сина, батько почав самостійно його шукати. Не знайшовши дитину, чоловік звернувся до поліції, де йому повідомили, що хлопчик знаходиться в лікарні, – повідомляє поліція Полтавщини.

З батьками поліцейські провели профілактичну бесіду та склали адміністративні протоколи за неналежне виховання дітей (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Коментувати

1 Коментар
Лариса
• 18:00 | 13 вересня 2017

Казкова сімейка, нічого сказати.

Відповіcти
16 березня 2018
15 березня 2018