#Числа. На Полтавщині 10 656 свідоцтв про народження немовлят видано безпосередньо в пологовому будинку, – Олег Тимченко

Трибуна
2018-05-24

Одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Міністерства юстиції України на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку.

младенцы-сайт

Полтава стала дев’ятим містом в Україні, де з 20 жовтня 2015 року таку послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та з грудня минулого року – Полтавському міському клінічному пологовому будинку. Державну реєстрацію народження в цих закладах здійснюють працівники Шевченківського та Київського районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області.

Інформуємо, що з 15 березня 2016 року додатково розпочали роботу 18 фронт-офісів з видачі свідоцтв про народження, які створені в усіх діючих пологових будинках (відділеннях) області.

З моменту впровадження послуги станом на 24.05.2018 нею скористалися 10503 громадян та отримано 10656 свідоцтв про народження немовлят.

Звертаю увагу громадян, що прийом документів, необхідних для здійснення державної реєстрації народження та отримання свідоцтва безпосередньо у закладі охорони здоров’я, проводиться згідно затвердженого графіку, з яким можна ознайомитися тут.

Обкладинка: Тетяна Домненко

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: