На мітингу біля полтавської міськради вимагатимуть введення мораторію на МАФи та скликання позачергової сесії

2

6 квітня о 17:00 біля Полтавської міської ради відбудеться мітинг, під час якого активісти та депутати вимагатимуть від мерії скликання позачергової сесії, скасування дозволу на скандальну забудову Газетної Арки, введення мораторію на нові МАФи та покарання тих людей, які вчинили різанину під час вчорашніх подій біля арки Газетний ряд. Однак не всі депутати мають одностайну думку в цьому питанні.

IMG_2625

 – Після того, що сталося вчора, міська рада просто мусить провести позачергову сесію. Це перша вимога жителів будинку по вулиці Соборності 27. Крім того депутати від «Свободи» та «Самопомочі» висловлюють ідею скасувати скандальну забудову арки Газетний ряд, а також ввести мораторій на забудову будь-яких нових МАФів. І головне – мають бути покарані ті, хто вчинив криваву різанину, – говорить Матвійчук.

Нагадаємо, що під час вчорашніх сутичок біля арки газетний ряд був поранений полтавець, учасник АТО, активіст Олександр Коба. Вночі він переніс дві операції.

Матвійчук

Юліан Матвійчук

Як повідомляє представниця «Команди Небайдужих» Наталя Гранчак, Олександр у реанімації. Стан  – стабільно важкий.

Вимоги мітингу підтримують в “Соціал-Демократичній Партії”. Свою думку висловив Олександр Шамота:

 – Ми будемо на мітингу, ми підтримуємо його вимоги. Раніше ми подавали пропозиції, аби заборонити забудову в арці Газетний ряд. Ми будемо й далі стояти на цій позиції, – сказав Шамота. 

Шамота

Інакшої думки депутат від фракції “Батьківщина” Анатолій Клименко.

 – Забудова арки цілком законна. Забудовник має відповідні документи. Коли ці документи видавалися, ніхто тоді не протестував. Потім деякі політсили, яким захотілося пропіаритися, захотіли прийти і надати жителям допомогу. Знаєте, я щось не бачив, щоби депутати ремонтували дороги, організовували прибирання, вивіз сміття, очищення берегу річки. Всі стараються пропіаритися на гучних справах. Так, там були задіяні тітушки, і цілком зрозуміло, хто їх і для чого наймав. Але те, що ця ситуація вирішується таким методом, те що страждають люди, яких просто наймають працювати – це не правильно. Ті хто влаштував цю акцію – вони стояли ззаду і тільки вигукували гасла, спостерігали, – вважає Клименко. 

Депутат також додав, що він підтримує ідею скликання позачергової сесії.

Клименко

Питань на його думку багато. Окрім питань забудов, є проблеми з комунальними тарифами, і ці питання на його думку важливіші.

Також ми додзвонилися до депутата міськради Олександра Кудацького, який представляє фракцію “Рідне місто”. Він заявив, що наразі знаходиться закордоном і не може коментувати ситуацію.

Нагадаємо, що 5 квітня увечері біля арки “Газетний ряд” зібралися активісти та мешканці будинку, які незадоволені тим, що найманці ФОП Степаненко обмежили їх прохід металевою брамою. Активісти в масках попри опір приватних охоронців прорвалися до арки та демонтували металеву браму. У сутичках кілька активістів отримали поранення.

Коментувати

2 Коментарів
Анатолій Клименко
• 19:30 | 06 квітня 2017

Пане Романе, цей текст я в жодному разі не говорив, а саме : ” … – Забудова арки цілком законна. …” я не знаю чому Ви приписали своє визначення законності, і звідки Ви його взяли, якщо чесно неприємно, по телефону говориш одне а викладають інший варант.

Відповіcти
Олег
• 09:28 | 07 квітня 2017

Прикольно, если у журналиста есть аудиозапись разговора и этот текст таки был ))))

23 березня 2018
22 березня 2018