На місці незаконної забудови по вулиці Мазепи проводять слідчі дії

0

Разом зі слідчим з Полтавського відділення поліції на ситуацію на місці оцінив експерт Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім Бокаріуса.

Забудова на вул. Мазепи

Забудова на вул. Мазепи

На місці забудови по вул. Мазепи, 45/4 (поблизу “Універсаму”), яку полтавські інспектори Державної архітектурно-будівельної інспекції назвали такою, що відбувається з порушеннями, сьогодні проводили слідчі дії. На місце виїхав слідчий Полтавського відділення поліції, а також експерт Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім Бокаріуса. Щоправда, жодних коментарів вони давати не стали.

– Наразі проводиться досудове розслідування. Треба з’ясувати, хто, кому і на що давав дозволи, витребувати всі документи, визначити, хто є підрядником, хто замовником будівництва. Допоки слідчі дії не завершено, немає сенсу давати жодних коментарів. Справа поліції – провести об’єктивне і неупереджене розслідування, – сказав очільник прес-служби Головного управління поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Забудова на вул. Мазепи

Забудова на вул. Мазепи

Тим часом будівельні роботи на місці, де, за документами, мають бути МАФи, тривають. Робітники продовжують заливати фундамент та встановлювати металеві конструкції, що нагадують каркас майбутньої будівлі.

Коментувати

20 березня 2018