На капітальний ремонт одного з корпусів полтавських «Червоних Казарм» не вистачило фінансування

Військова частина 3052 Національної гвардії України відмінила торги на реконструкцію одного з корпусів комплексу військових будівель «Червоні Казарми» у Полтаві. 

Причина такого рішення – у недостатньому фінансуванні на 2019 рік. Зазначимо, що очікувана вартість робіт склала 48 163 031 гривень. Про це йдеться у протоколі відміни процедури торгів:

Цю інформацію нам підтвердив Олександр Дугарь, контактна особа замовника:

 — Повторна процедура закупівлі буде, але сказати точно, коли, не можу. Наразі причина фінансування вирішується, щоб потім правильно укласти договір. Йде процедура переговорів і уточнень.

Військова частина 3052 Національної гвардії України оголосила торги 19 квітня 2019 року. Роботи мали завершити до кінця 2021 року.

Зазначимо, що 25 квітня Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області опублікувало на порталі Рrozorro рішення про початок моніторингу даних торгів. Причина: вимога про надання інформації про субпідрядника від учасника. Управління просило надати інформацію щодо законодавчого обґрунтування зазначеної вимоги.

У свою чергу, військова частина пояснила таку потребу, бо учасник буде долучати до виконання робіт різних субпідрядників, але замовник має бути впевненим у досвідченості персоналу, достатній кваліфікації. Така умова була передбачена з урахуванням дотримання принципу добросовісного та відповідального виконання робіт.

Довідково: «Червоні Казарми» неофіційна назва ансамблю будівель та споруд колишнього військового містечка. Цей ансамбль будівель визнаний історично-культурною спадщиною міста та 2012 року включений до реєстру пам’яток архітектури місцевого значення Полтави. У березні 2016 року у міськраді вперше заговорили про передачу нерухомості у державну власність — Національній гвардії України. У серпні 2017 року три об’єкти комплексу передали у державну власність — до сфери управління Міністерства внутрішніх справ. Казарма на вул. Пушкарівській, 5 перейшла до в/ч 3052 Нацгвардії.

Читайте також: Дороги та тротуари Полтави планують ремонутвати за майже 130 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

З цих будівель ще можна зробити справжні шедеври архітектури,які поєднквали б історію і сучасність. Було б кому цим занятися.

2019-05-06
Ольга
Відповіcти
0

А хто ж той кошторес так складав і шо в тих казаомах,вони придатні для чогось?

2019-05-06
Лола
Відповіcти
0

А на такі будівлі постійно не вистачає коштів,не странно зовсім.

2019-05-06
Уляна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: