На автодорозі Полтава-Кременчук тривають ремонтні роботи

1

Другий рік поспіль дорогу на Кременчук активно ремонтують. На замовлення Служби автодоріг тривають поточні та капітальні ремонти. Під час відновлення дорожнього одягу застосовують технологію холодного ресайклінгу.

На автодорозі Полтава-Кременчук тривають ремонтні роботи

На автодорозі Полтава-Кременчук тривають ремонтні роботи

Ремонт дороги М-22 Полтава-Олександрія планувалось виконати за традиційною технологією, але в ході виконання робіт з’ясувалося, що модуль пружності земляного полотна та шарів існуючого дорожнього одягу не відповідають нормативним вимогам. Для зміцнення основи дорожнього одягу було вирішено застосувати технологію холодного ресайклінгу. Лише після цього влаштувати двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар із щебенево-мастикового асфальтобетону.

 – Зараз наш підрядник працює одразу на декількох ділянках. Виконуються різні види робіт. Покриття фрезерують в Новосанжарському районі поблизу с.Лелюхівка. Далі спушений шар ущільнюють за допомогою котків. Після цього буде проведена регенерація за допомогою методу холодного ресайклінгу. Лише після таких процесів розпочнеться укладання вирівнюючого та нижнього шарів асфальтобетону.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автодоріг

Паралельно з цим роботи тривають в Козельщинському та Кобеляцькому районах. В 2016 році за рахунок проведення капітального та поточного середнього ремонту було відкрито рух на ділянках загальною протяжністю майже 25 км. Цього року заплановано відремонтувати ще близько 30 км.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

1 Коментар
Діана
• 19:15 | 20 жовтня 2017

Сьогодні додому нею їхала – приємні відчуття.

Відповіcти
19 листопада 2017
18 листопада 2017
17 листопада 2017