На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія триває влаштування та укріплення узбіччя дороги

1

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області триває поточний ремонт дороги Полтава-Олександрія. Разом із заміною старого покриття, підрядники влаштовують узбіччя та під’їзди до зупинок громадського транспорту.

На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія триває влаштування та укріплення узбіччя дороги

На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія триває влаштування та укріплення узбіччя дороги

Укріплення узбіч залежить від категорії дороги і типу покриття проїзної частини. Досить часто узбіччя руйнується автомобілями, внаслідок перезволоження ґрунту і проникнення води в земляне полотно.

– Узбіччя – це елемент автомобільної дороги, який прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні та не призначений для руху транспортних засобів. Неукріплені або укріплені незв’язким матеріалом узбіччя, мають колії, просадки, горби в результаті наїзду автомобілів на перезволожений грунт, – пояснює заступник начальника Служби автомобільних доріг Полтавщини Анатолій Мягкохліб.

Найпростіший спосіб укріплення узбіч – засівання травами. Для укріплення рівних площин та пологих укосів в смузі відведення доріг застосовують висівання насіння газонних трав. Тривкий газон одержують із суміші, складеної із 3-4 видів трав. При частих з’їздах та зупинках автомобілів на узбіччя їх укріплюють мінеральними матеріалами – шлаком, гравієм, щебенем, асфальтобетоном.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

1 Коментар
Сара
• 18:04 | 13 вересня 2017

Якщо бути уважним і нормально їхати воно і не потрібно, але у нас ніхто за правилами не їздить.

Відповіcти
16 березня 2018
15 березня 2018