На антиукраїнські заяви і символіку поліція 9 травня реагуватиме жорстко, – міністр МВС

Світлана Варвянська
10:05 | 07 травня 2017
0

За словами Арсена Авакова, правоохоронцям відомо про плани деяких сил використати 9 травня для провокацій, однак поліцейські готові до цього і дестабілізувати ситуацію не дадуть.

9 травня

9 травня

Поліцейським відомо про плани деяких пропросійських сил спровокувати внутрішні конфлікти в Україні 9 травня, спекулючи на цій даті. Зокрема, саме з цією метою розганяється акція “безсмертний полк”. Про це напередодні сказав міністр МВС Арсен Аваков.

– Мені відомо про плани таких провокацій у столиці і ряді міст південного сходу України. Бачимо імена і «задумки організаторів». Не справа МВС, його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим більше регулювати політичну діяльність. Однак на всіх демонстраціях і маршах, запланованих в цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку та заяви, – зокрема, зазначив він.

Арсен Аваков

Арсен Аваков

Тим часом ветерани АТО у Києві, де, як очікується, організатори акції “безсмертний полк” планують проявити особливу активність, збраються вийти 9 травня у місто у камуфляжі та з військовими квитками. Спитати кожного, хто представляється ветераном Другої світової війни і носить нагороди, про те, де він воював, запропонував ветеран АТО , боєць 79 десантно-штурмової бригади Іван Костенко.

– Є універсальна формула: “Хвиля, бригада, сектор”. Звісно, з деякими змінами відповідно до тієї історичної ситуації. Але кожен справжній ветеран без проблем назве, у якому підрозділі він воював, як міста звільняв. Носиш нагороди – покажи документи на них, покажи військовий квиток. Це – нормальні вимоги, – сказав ветеран новітної війни з Росією і підкреслив: таким чином хочуть боротися з “ряженими”. Адже справжіні ветерани Другої світової війни нині старші 90 років. І їх залишилося набагато менше, ніж зазвичай, з оденами та медалями, виходить на подібні паради.

мак9 травня2

9 травня

Також Іван Костенко підкреслив, що комуністична та імперська символіка в Україні заборонені. А тому, побачивши червоний прапор чи подібне, поліція просто повинна реагувати відповідно до законодавства: припиняти порушення, вилучати заборонені прапори або плакати та затримувати того, хто це використовує. Не зважаючи на вік чи стать, адже всі люди рівні перед законом.

Чи підтримають ініціативу київських побратимів ветерани АТО з Полтави, наразі не відомо.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: