МВС та СБУ розшукують керівника «Укртатнафти» Овчаренка

Міністерство внутрішніх справ за поданням Служби Безпеки України оголосило у розшук Павла Овчаренка, який займає посаду голови кременчуцького підприємства «Укртатнафта» з 2007 року.

Овчаренко

Правоохоронці звинувачують Павла Овчаренка в скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення або розтрата чужого майна, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою.

Мова про підозру в тому, що у 2007 році група «Приват», лідером якої є Ігор Коломойський, у тендемі з харківським бізнесменом Олександром Ярославським здійснила поглинання «Укртатнафти».

Як пише «Економічна правда», 19 жовтня 2007 року Овчаренко в супроводі дніпропетровської охоронної фірми Бук безперешкодно проникнув в офіс Укртатнафти в Кременчуці і, пред’явивши рішення суду тримісячної давності, почав виконувати обов’язки глави нафтопереробного заводу.

Також ЗМІ повідомляють, що «Укртатнафта» контролюється групою «Приват» і Олександром Ярославським.

На сайті МВС Ім’я Овчаренко знаходиться в розділі «Особи, які переховуються від органів влади».

МВС

Крім того, повідомляється, що У 2014 році Овчаренкові, як екс-голові агрохолдингу «Агрейн», оголосили про підозру у зловживанні службовими повноваженнями і шахрайстві.

У той же час видання «Антикор» пише, що минулого тижня стало відомо, що слідчі Генпрокуратури також оголосили Овчаренко у всеукраїнський розшук і готуються оголосити його в міжнародний. За попередньою інформацією, він переховується у Франції. Вочевидь, його розшуком займеться «Інтерпол».

Далі, повинна послідувати екстрадиція Овчаренко в Україні. Правоохоронці впевнені, що в цей раз їм вдасться довести розпочате до кінця, і таки змусити його відповісти за все розкрадання перед судом.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: