МВС пропонує спростити реєстрацію місця проживання громадян

Міністерство внутрішніх справ України пропонує спростити реєстрацію місця проживання громадян. Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, пише прес-служба відомства.

– Проблема реформування інституту реєстрації місця проживання дуже нагально стоїть у сучасному українському суспільстві. Ми маємо спростити цей процес. Система реєстрації має надавати людині можливості, а не обмеження. Реалізація прав має відбуватися не там, де стоїть штамп у паспорті, а безпосередньо за місцем проживання. Кожна людина повинна мати вільне право доступу до освіти, медицини, право обирати місцеву владу.

Тетяна Ковальчук

Вона вважає, що існуюча система реєстрації не ефективна та не виконує покладені на неї функції, оскільки викривляє державну статистику щодо територіального розміщення населення, створює диспропорцію у наповненні місцевих бюджетів, обмежує доступ населення до отримання адміністративних та медичних послуг.

МВС пропонує спростити процес реєстрації за допомогою використання онлайн-сервісів або шляхом збільшення функціоналу Центрів надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, МВС та Мінінфраструктури вигадали нововведення для таксі. Чиновники хочуть аби всі таксі, які їздять з ліцензією, чіпляли на свої машини жовті номерні знаки.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: