Музей Раїси Кириченко на Полтавщині можуть закрити

3

Він знаходиться у малокомплектінй сільській школі, яку внаслідок реорганізації, швидше за все, закриють, а учнів шкільним автобусом возитимуть в опорну.

Єдиному на Полтавщині шкільному музею співачки Раїси Кириченко, який розповідає про її життя, починаючи з дитячих років, загрожує закриття, повідомляє ОКІА “Новини Полтавщини”. Він знаходиться у школі с.Землянки на Глобинщині. У навчальному закладі – всього 30 учнів із трьох навколишніх сіл: Землянки, Корещина і Малинівка. Відтак, утримувати заклад нерентабельно. Тим більше, що стара будівля школи рушиться і потребує негайного ремонту. Тому дітей, швидше за все, будуть автобусами возити до опорної школи, а цю, разом з музеєм, таки закриють.

Музей Раїси Кириченко

Музей Раїси Кириченко

Шкільний музей у Землянках розповідає про життя артистки – від шкільних років і до самого розквіту її кар’єри. Однак популярністю серед туристів не користується. Місцеві мешканці кажуть – через віддаленість від автомагістралей, погані дороги та нерозрекламованість маршруту.

Коментувати

3 Коментарів
Вікторія та Сергій Срібні
• 23:50 | 22 березня 2017

Вельмишановна пані Світлано та всі працівники назалежної преси “Трибуна”!
Завідувач музею “Світлиця Раїси Кириченко” Сергій Срібний та куратор туристично-краєзначого маршруту “Стежинами Раїсиних пісень” , районного туристично-краєзнавчого маршруту “Славетні імена Глобинщини” методист Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Срібна прохають Вас вийти з нами на зв`язок. Декілька днів телефонуємо за вказаними номерами та дарма. Нас приголомшила інформація про закриття музею!!!! Це все неправда. Студія Місто на яку в статті силка була нещодавно в нас та ми ж такого не говорили, навпаки влада району підтримала проект створення на базі сільського маршруту “Стежинами Раїсиних пісень” розширеного туристично-краєзнавчого районного маршруту. В селі Корещина на батьківщині співачки є музей-садиба “Мамина вишня” який приймає екскурсантів. Дивно що журналіст Олена Ляшенко і пані Світлана Варвянська говорять що музей не користується популярністю, то чого ж його включили до обласного маршруту “Пісенна Полтавщина”. Звісно шкільний музей не так популярний як музей-садиба (це і зрозуміло), але хто дивився книгу обліку відвідувачів??????????? Ніхто не дивився і ми про це не говорили. В наших музеях шоу, квести і т. д не проводяться сюди їдуть люди як на прощу, повірте… напитися духовної краси і величі від ВЕЛИКОЇ Українки Раїси Кириченко…. Дуже уклінно просими про спілкування з журналістами . Нам не зручно перед очільниками району, перед шанувальниками творчості Раїси Панасівни за такі слова і відео. Ми в “шоці”. Боюсь що хтось використовує як зазвичай добре ім`я Берегині для брудних ігрищ і вирішення своїх власних інтересів. Дивний і цинічний звязок з закриттям школи!!!!!!!!! В ім`я Героя України Раїси Кириченко благаємо вийти з нами на зв`язок!!!!!!! В статті та відеофрагменті багато невірної інформації не знаємо, що і думати. Сподіваємось що Ви зацікавлені встановити достовірну інформацію і підтримати належний рівень репутації Ваших видань…… Телефон 066 43 96 971.
Р.S.
Журналісти повинні відчути, ( я думаю так і є) що Ім`я Раїси Кириченко і музей (його псевдозакриття) використовують – ХТО і в ЯКИХ цілях ВИ мабуть вже здогадуєтесь. Бо такі статті і відео зявляютья по замовленню, хтось сформував і навязав Вам саме таку думку.
066 43 96 971

Відповіcти
Брюс
• 01:00 | 21 березня 2017

Ребята, вы хотя бы ошибки проверили, перед тем как верстку выкладывать на сайт. Не позорьтесь. И таких статей у вас жопой жуй

Відповіcти
Світлана Варвянська
• 06:19 | 21 березня 2017

ок

19 березня 2018