Мультсеріал “Мама поспішає додому” представить Україну на форумі у Швеції

«Мама поспішає додому» – єдиний проект з України, відібраний до участі в головному скандинавському форумі медіаконтенту для дітей «The Financing Forum for Kids Content».

Мультсеріал "Мама поспішає додому" представить Україну на форумі у Швеції

Мультсеріал «Мама поспішає додому» представить Україну на форумі у Швеції

Про це повідомляє прес-служба Держагенства України з питань кіно.

«Це анімаційний серіал для дітей і дорослих, які вірять у дива та магію, що можуть статися на вулицях рідного міста та навіть у власному будинку. Мама і Тато завжди поспішають додому до свого сина Лесика, потрапляючи на своєму шляху в чарівні пригоди та дивовижні ситуації. Але завжди вчасно приходять до родинної вечері. А їхні історії надихають Лесика та його друзів на власні нові ігри й пригоди. Державне фінансування анімаційного серіалу «Мама поспішає додому» складає 40% від загальної вартості виробництва і становить 7 млн 560 тис. грн. Режисером є Євген Альохін, авторами сценарію – Ольга Черепанова, Вадим Шинкарьов, Ірина Маламуж, Рахта Макеєнкова і Марія Сидорчук. Продюсує серіал Ольга Черепанова«, – зазначається у повідомленні.

Форум розпочався 13-го березня та проходитиме до 15-го березня у місті Мальмо (Швеція) і об’єднає близько 30 проектів на етапі розробки, які будуть представлені на пітчингу перед понад п’ятдесятьма експертами та лідерами думок, а також перед 150 продюсерами і дистриб’юторами цього регіону.

Переглянути тизер до мультсеріалу можна за посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: