«Мрія Життя» везе в Полтаву прем’єру кліпу

2

12 лютого о 19:00 в арт-пивниці «100 доріг» відбудеться великий сольний концерт ніжинського колективу «Мрія Життя». На одній сцені також в цей день заграє гурт із Полтави – «ДельТора».

Poltava_web

«Мрія Життя» везе в Полтаву і прем’єру кліпу на пісню «Не смій падати з ніг»: «Зйомки проходили в рідному місті Ніжині. Режисером кліпу став Олександр Мамон. Головні ролі виконали актори Богдан Запша та Богдана Шуманська. А також малесенький, але дуже талановитий актор Іван Карпов. Йому на момент зйомок не було й 2 рочків», – коментує вокаліст Андрій Панькевич.

Andriy_Pankevich

Андрій Панькевич

Сильний та надривний голос Андрія Панькевича та добірні гітарні композиції Дмитра Хижняка, Анатолія Нагорного і Миколи Пивоварова в поєднанні із клавішами Руслана Чопа та барабанами Сергія Ігнатова – створюють неймовірно потужні хардові композиції з елементами електроніки та альтернативи.

– В Полтаві ми гратимемо вперше. Це нас дуже засмучує, адже 2015 рік видався дуже концертним для Мрії Життя, а Полтава, на жаль, ніяк не потрапляв у список наших відвідин. І ось нарешті ми маємо змогу презентувати дебютний альбом «Відчуй» та кліп на пісню «Не смій падати з ніг». Надзвичайно приємно, що одну сцени ми будемо ділити разом з гуртом, який в рок-тусовці вже існує дуже давно, це наші друзі по фестивалям на Черкащині – гурт «ДельТора»», – розповідає Андрій Панькевич.

Mriya_Zhittya

Гурт “Мрія Життя”

Гурт впевнено створює рок-композиції й успішно творить тяжкий український рок в Україні з 2010 року. В арсеналі колективу існує дебютний альбом «Відчуй», який вийшов у лютому 2015 року з міжнародним лейблом.

Стиль «Мрії Життя» характеризують як суміш харду, електроніки та альтернативи.

Тізер кліпу: https://www.youtube.com/watch?v=JSwQrXI5_y0

Отже,
ЩО? Сольний концерт ніжинського колективу «Мрія Життя»

ДЕ? арт-пивниця «100 доріг» (вул. П.Комуни, 18). Бронювання столиків: 7-46-38

КОЛИ? 12 лютого о 19:00

ВХІД: 30 грн.

Коментувати

2 Коментарів
яблонька
• 10:27 | 11 лютого 2016

Я люблю рок, но они на любителя. Я бы назвала их “недоАрия”

Відповіcти
Андрій В
• 08:17 | 11 лютого 2016

Первый раз о них слышу

Відповіcти
19 березня 2018