Mountain Breeze: Мабуть, слово «Полтава» найчастіше звучало в цьому сезоні Х-фактора

Анна Єгорова
13:12 | 31 грудня 2016
0

Днями ми спілкувалися з братами Іллею та Сашком – учасниками гурту Mountain Breeze. Хлопці розповіли про враження від проекту Х-фактор, плани на 2017-й рік. Сьогодні ми продовжуємо знайомити вас ближче з фіналістами сьомого сезону найспівочішого шоу країни.

Mountain Breeze

Mountain Breeze

Що для вас Полтава? Як змінюється ставлення до рідного міста з віком і досвідом?

С.: Насправді ми дуже пишаємося тим, що ми саме з Полтави. Це наш рідний край, і ми тут народилися й живемо зараз. Особливе ставлення й до Андрія Данилка з самого початку, тому що це наша батьківщина. Думаю, слово «Полтава» найбільше прозвучало в цьому сезоні порівняно з іншими містами. Ми дуже любимо Полтаву. Тут дуже спокійно.

І.: Просто це місто, у яке хочеться повернутися. Пройтися однією вулицею від Центру до Білої Альтанки. Більше ходити майже ніде, АЛЕ! Так приємно, бо виринають спогади, як дитинство проводили. Усі обличчя знайомі: ніхто не приїжджає, ніхто не їде.

З якими місцями в Полтаві пов’язані найкоштовніші спогади?

І.: Гімназія №31. Там, де я навчався. Така класна, я в захваті. У нас була дуже крута компанія, і я мало не плакав, коли випускалися.

С.: Від Центру до Білої Альтанки. Це маршрут вічний.

І.: Ще артучилище наше закинуте. Усіх, мабуть, у Полтаві є фото звідти. Ми кліп там знімали колись. Але не випустили (посміхається). Ще ДК ПТМЗ, де ми дуже багато часу проводимо, тому що знаходиться наша арт-студія. Ми проводимо там різні вечори, записуємо свої пісні, репетируємо.

С.: Ще каштанова алея теж гарна. Там можна пройтися. Тож, алея, Центр гарний і Біла Альтанка – здебільшого тут ми гуляємо. Ніколи не набридає.

Mountain Breeze

Mountain Breeze в гостях у Трибуни

Актуальна проблема – еміграція цвіту нації. Як ви ставитеся до виїзду молоді за кордон? Чи розглядаєте таку можливість?

С.: Перед Х-фактором я закінчив коледж і сам збирався навчатися в США. Але так трапилося, що мені не дали візу, і я залишився. Я не ставлюся сильно скептично до того, що люди їдуть. Якщо вони їдуть, значить мають на це причини. Дуже радий, що залишився, тому що якби я поїхав, то не було б того, що зі мною сталося.

І.: А я вважаю, що багато людей їдуть, бо думають, що лише там можна чогось досягти, можна нормально жити. На мою думку, це неправильно. Просто тут, в Україні, треба знайти свою можливість. Те, на чому ти знаєшся. Не обов’язково їхати за кордон навчатися. Зараз є купа можливостей, є інтернет, приватні школи. При бажанні завжди можна знайти спосіб досягти того, чого хочеш.

С.: Щодо нас, чи збираємося ми кудись їхати в майбутньому – зараз не можу сказати. Зараз у нас дуже багато справ тут, в Україні, тому планів переїздити немає. Тут наші слухачі, ті, хто нас чекає в різних містах. І якщо ми поїдемо – це буде якось негарно.

І.: Нащо переїздити? Нам і так добре.

Наші читачі залишили свої запитання.

Коли буде фанка в Полтаві?

Зовсім незабаром. Справді перша фанка буде саме в Полтаві. Ми оголосимо в нашій групі, слідкуйте за соцмережами.

Відомо, Мирослав пішов з Mountain Breeze. Яким буде склад вашої групи надалі?

Поки що ми український Twenty One Pilots. А потім подивимося як буде.

Коли вже погуляємо, хлопці?

Скоро? Ні, не скоро (посміхаються). Дуже багато справ, зараз взагалі не до гульок, якщо чесно. Приходь на фанку, на концерт, там домовимося.

Андрій Данилко не запропонував гурту продюсувати його?

Ми поки що товаришуємо і співпрацюємо на відстані. Ми одне одного підтримуємо, але продюсерства такого ще немає.

Які у вас плани далі?

Ми збираємося розвивати нашу музику, збираємося зробити хіти незабаром і, авжеж, подякувати вам особисто, у вашому місті. Приїхати й зробити міні-концерт, а може й не міні-концерт. Загалом збираємося розвиватися в цьому руслі і ламати стереотип щодо шоу-бізнесу та музики.

Розкажіть про вашу мрію.

Наша мрія – це мрія дитинства: збирати перед собою стадіони музикою. Не просто грати свою творчість не просто заробляти багато грошей, а щоб нас слухали, і люди надихалися. Щоб вони бачили те світло в нас, і це змушувало їх змінювати свої життя.

Побажання читачам у Новому році.

Бажаємо вам круто зустріти Новий рік! Щоб цей рік якось змінив ваше життя на краще. Бажаємо, щоб ви не хворіли взимку. Просто насолоджуйтеся часом разом із близькими. І ми раді, що ви нас подивилися!

Замість післямови

На вас чекає ще один подарунок – відповіді Іллі та Сашка на цікаві бліц-питання! Чекайте незабаром на шпальтах «Трибуни».

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: