Mountain Breeze: Фіналісти Х-фактор – це #перемога, про яку ми навіть не мріяли

Анна Єгорова
21:12 | 28 грудня 2016
2

Упродовж трьох місяців полтавці вболівали за гурт Mountain Breeze у проекті Х-фактор. Хлопці стали фіналістами цього сезону й завоювали серця мільйонів глядачів. Сьогодні брати Ілля та Сашко завітали в студію «Трибуни», аби поговорити про досвід, враження, плани, а також, авжеж, щоб привітати шанувальників із Новим роком!

Mountain Breeze

Mountain Breeze

Які перші враження від повернення додому?

С.: Уже відпочили, набралися сил і готові далі діяти. Ще треба добре зустріти Новий рік. А взагалі ми досі під враженням від того, що з нами відбулося за останні три місяці. Згадуємо, ностальгуємо, хочеться вже й повернутися. Але це закінчилося, попереду новий шлях. Зараз відпочиваємо й готуємося до Нового року.

Чи не кожен молодий гурт мріє стати відомим і виступати перед мільйонами. Проте не завжди задумується про відповідальність. Які складнощі та переваги відомості, популярності?

С.: Спершу виступати перед великою публікою дуже нервово. Дуже переживаєш, особливо на кастингу: ми прийшли, було видно, що трохи розгублені. Не зрозуміло, що робити, де ми. Одразу воно не відчувається. А потім, коли це вже показують і починає з’являтися все більше й більше фанатів, тоді вже й упевненості більше стає. У принципі, це те, до чого ми прагнемо. І це дуже приємно насправді. Надихає.

Це наш перший великий проект. До цього ми виступали на різних квартирниках, арт-вечорах. Ми сильно не думали, як правильно щось сказати зі сцени.

Ми були собою, й зараз собою лишилися. Просто тепер треба думати, тому що за тобою слідкують дуже багато людей. Кожна твоя дія може бути поміченою.

Просто за тобою починають слідкувати, й дехто – повторювати. Тому треба враховувати, що ти хочеш бачити в своїх слухачах.

Як лишитися собою перед вимогами великої сцени?

І.: Насправді це дуже складно. Коли дуже велика команда працює, у той же час ви не знайомі, а вони – професіонали своєї справи, відрізняється бачення на одну пісню. Тому важко залишатися собою, коли працюєш на такому великому шоу. Однак насправді все, що треба, – трохи взаєморозуміння.

Mountain Breeze

Mountain Breeze

С.: На Х-факторі панувала атмосфера взаєморозуміння. Над усіма постановками працює безліч людей. Для нас велика честь працювати з такою кількістю персоналу. Вони підказують, вчать нас. Це величезний досвід роботи. І, може, іноді ми трохи виходили зі звичного нам стану, але гарний чи поганий – а все ж досвід. Ми пробували себе з різних боків, також любимо експериментувати. Лише після експерименту видно – вдалий він чи ні. Я дуже задоволений. Це було круто!

Як лишатися собою? Просто не намагатися бути іншим – і все.

Які емоції викликає думка, що кількість ваших фанів зросла в сотні разів? Надмірна увага надокучає чи додає впевненості?

І.: Це вражає дуже сильно. Ми абсолютно цього не очікували. Потрапили на прямі ефіри ми дуже раптово. А дійшли до трійки – взагалі в шоці! Це дуже приємно усвідомлювати, що ми сподобалися стільком людям.

Цільова аудиторія – це, авжеж, дівчата. Але також приємно відзначати, що до нас підходили – і навіть на вулиці – і казали «о, ми всією родиною за вас голосували!» Тобто родини – теж наш формат.

С.: Раніше це було просто мрією. Ти мріяв, щоб у тебе було багато слухачів і багато хто знав тебе. Але ти просто мріяв і не думав, що це може справдитися. От тепер це реальність, що насправді дуже надихає.

Ця підтримка – подарунки, що надсилають, слова, які говорять – надихає не зупинятися, а тільки прямувати вперед. Завдяки цьому ми впевнені, що все робимо правильно.

На жаль, у нас менше часу, ніж нам хотілося б, для того, щоб частіше контактувати зі слухачами. Спілкування забирає багато часу. Воно надихає і не набридає. Хочеться з усіма потрошку поспілкуватися, але… Це те, до чого ми прагнули, ми знали, на що йшли.

Які моменти Х-фактору найбільше запам’яталися? Були ж курйозні або кумедні випадки?

С.: З DETACH (гурт-фіналіст цього сезону – прим. авт.) у нас багато комічних ситуацій. Ми просто один одного підколювали дуже часто. Ми всім казали після кожного виступу «Молодці, круто виступив». А з ними навпаки: вони гнобили нас (посміхається), типу «це був найгірший ваш виступ!» Ми розуміємо, що це був жарт, і нам було смішно, і їм.

І.: Найбільше запам’ятався тренувальний табір. Це було неймовірно важко.

С.: Було дуже складно. Раніше, коли я дивився Х-фактор, думав «як ти не можеш вивчити слова?!». Виходиш і просто тупиш, не можеш сказати пару слів. Це ж Х-фактор, головна сцена! А потім вночі перед виступом, коли самому потрібно нову пісню виконувати на сцені, я сам слідкую за цими словами й взагалі не можу вивчити якусь пару рядків. Я почав розуміти всіх, хто був переді мною. Це дуже важко, бо ти не спиш. Це найскладніший етап, який треба було пройти. Але ми це зробили.

Робота з зірковими тренерами: можете підібрати першу асоціацію до кожного?

Костянтин Меладзе – мудрий (І), витонченість (С).

Юлія Саніна – добра.

Антон Савлепов – енергійний (С), молодий (І).

Андрій Данилко – «наші – самі кращі» (саме так тренер оголошував хлопців – прим. авт.)

Виділіть #перемоги й #зради 2016-го року.

С.: #Перемога – Х-фактор, це зрозуміло. Фіналісти проекту – це #перемога, про яку ми навіть не мріяли. Ще одна моя перемога в плані навчання – я закінчив коледж із червоним дипломом.

І.: Мене не відрахували: це, мабуть, перемога (посміхається). Х-фактор – само собою.

С.: Важко згадати хоча б одну #зраду, бо після Х-фактору все так добре!

Згадайте найяскравіше святкування Нового року. Що для вас взагалі це свято означає?

С.: Від початку в нас це свято було родинним. Тобто ми щороку проводили його в колі сім’ї. Тому чогось особливо яскравого не відбувалося. Але останні пару років ми спочатку святкуємо з родиною, а потім із друзями. В затишному приміщенні ми просто добре проводимо час – конкурси самі собі влаштовуємо, їмо дуже багато і, авжеж, зустрічаємо Новий рік, виступаємо. Для нас традиція – підбивати підсумки року, що минає, і «накидати» плани на наступний. Це важливо, я вважаю.

І.: Цього року святкуватимемо так само: спочатку з родиною, потім із друзями. Спілкуємося, ділимося враженнями, переживаннями. А потім зависаємо з друзями: танцюємо, їмо, граємо пісні й різне.

Mountain Breeze

Mountain Breeze

Які плани на 2017?

С.: Ми зараз уже щовечора збираємося – Ілля: зі вчорашнього вечора щовечора збираємося (посміхаються) – і плануємо. Насправді дуже багато треба зробити. Плануємо випустити наші сингли, ЕР, плануємо поїздити містами вже незабаром. Хочеться до всіх приїхати, особисто подякувати за те, що підтримували нас, були з нами, голосували. Насправді це для нас дуже важливо. Загалом – плануємо дуже серйозно цим зайнятися. Літом навіть на фестивалі покататися. Для нас зараз найважливіше – свої пісні, авторська творчість.

Ходять чутки, що склад гурту зміниться.

С.: Зараз нас двоє. Будемо такими українськими Twenty One Pilots (американський інді-дует – прим. авт.). У нас спершу був басистом Влад, але він поїхав навчатися в Польщу. Ми один одного підтримуємо, от він на Новий рік приїжджає, разом святкуватимемо. Потім ми взяли на проект Мірика. Дуже класний хлопець і музикант, але це було тільки для Х-фактору. Але ми працюємо в різних гуртах, трохи в різних стилях. Тому нам довелося розійтися.

І.: Тому поки що ми працюємо вдвох. Відкрита вакансія басиста. Ми просто хочемо, щоб басист, який гратиме з нами, був нашим справжнім другом. І ми з ним разом в одному напрямку йшли.

У нас усе будується на дружбі, на взаємовідносинах. Тому ми не хочемо нікого наймати. Тільки в такому випадку це буде успішний гурт.

Чому навчилися за цей рік?

С.: Насправді ми вирішили абсолютно точно пов’язати своє життя з музикою. Раніше це було лише на рівні мрій. Зараз – це мета, бачення нашого життя. Того, чим ми надихатимемо людей йти до своїх цілей.

Х-фактор багато змінив у нашому житті. Він дав нам таку велику аудиторію, з якою ми можемо ділитися своїми піснями, своєю творчістю. Також ми побачили, у чому нам треба рости, щоб стати тими, ким хочемо. А ми хочемо стати світовими зірками! (посміхається)

І.: Те, що ми отримали, – це бачення того, що робити далі, тобто чіткі цілі. Також побачили свої недоліки в цьому 2016-му, класному році.

Повну відеоверсію та продовження інтерв’ю чекайте незабаром на шпальтах нашого видання. Mountain Breeze розповіли про свої улюблені місця в Полтаві, про ставлення до виїзду молоді за кордон, а також привітали полтавців із прийдешнім роком!

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Молодцы. Как вы их выцепили!

21:54 | 28 Грудня 2016
Омном
Відповіcти
0

Полтава – маленьке місто) хлопці щойно повернулися, а ми їх дуже чекали!)

22:11 | 28 Грудня 2016
Єгорова Анна
0

Останні новини:

Читайте також: