Трибуна

Незалежна преса Полтави
-5

Mountain Breeze: Фіналісти Х-фактор – це #перемога, про яку ми навіть не мріяли

інтерв'ю 

Упродовж трьох місяців полтавці вболівали за гурт Mountain Breeze у проекті Х-фактор. Хлопці стали фіналістами цього сезону й завоювали серця мільйонів глядачів. Сьогодні брати Ілля та Сашко завітали в студію «Трибуни», аби поговорити про досвід, враження, плани, а також, авжеж, щоб привітати шанувальників із Новим роком!

Mountain Breeze

Mountain Breeze

Які перші враження від повернення додому?

С.: Уже відпочили, набралися сил і готові далі діяти. Ще треба добре зустріти Новий рік. А взагалі ми досі під враженням від того, що з нами відбулося за останні три місяці. Згадуємо, ностальгуємо, хочеться вже й повернутися. Але це закінчилося, попереду новий шлях. Зараз відпочиваємо й готуємося до Нового року.

Чи не кожен молодий гурт мріє стати відомим і виступати перед мільйонами. Проте не завжди задумується про відповідальність. Які складнощі та переваги відомості, популярності?

С.: Спершу виступати перед великою публікою дуже нервово. Дуже переживаєш, особливо на кастингу: ми прийшли, було видно, що трохи розгублені. Не зрозуміло, що робити, де ми. Одразу воно не відчувається. А потім, коли це вже показують і починає з’являтися все більше й більше фанатів, тоді вже й упевненості більше стає. У принципі, це те, до чого ми прагнемо. І це дуже приємно насправді. Надихає.

Це наш перший великий проект. До цього ми виступали на різних квартирниках, арт-вечорах. Ми сильно не думали, як правильно щось сказати зі сцени.

Ми були собою, й зараз собою лишилися. Просто тепер треба думати, тому що за тобою слідкують дуже багато людей. Кожна твоя дія може бути поміченою.

Просто за тобою починають слідкувати, й дехто – повторювати. Тому треба враховувати, що ти хочеш бачити в своїх слухачах.

Як лишитися собою перед вимогами великої сцени?

І.: Насправді це дуже складно. Коли дуже велика команда працює, у той же час ви не знайомі, а вони – професіонали своєї справи, відрізняється бачення на одну пісню. Тому важко залишатися собою, коли працюєш на такому великому шоу. Однак насправді все, що треба, – трохи взаєморозуміння.

Mountain Breeze

Mountain Breeze

С.: На Х-факторі панувала атмосфера взаєморозуміння. Над усіма постановками працює безліч людей. Для нас велика честь працювати з такою кількістю персоналу. Вони підказують, вчать нас. Це величезний досвід роботи. І, може, іноді ми трохи виходили зі звичного нам стану, але гарний чи поганий – а все ж досвід. Ми пробували себе з різних боків, також любимо експериментувати. Лише після експерименту видно – вдалий він чи ні. Я дуже задоволений. Це було круто!

Як лишатися собою? Просто не намагатися бути іншим – і все.

Які емоції викликає думка, що кількість ваших фанів зросла в сотні разів? Надмірна увага надокучає чи додає впевненості?

І.: Це вражає дуже сильно. Ми абсолютно цього не очікували. Потрапили на прямі ефіри ми дуже раптово. А дійшли до трійки – взагалі в шоці! Це дуже приємно усвідомлювати, що ми сподобалися стільком людям.

Цільова аудиторія – це, авжеж, дівчата. Але також приємно відзначати, що до нас підходили – і навіть на вулиці – і казали «о, ми всією родиною за вас голосували!» Тобто родини – теж наш формат.

С.: Раніше це було просто мрією. Ти мріяв, щоб у тебе було багато слухачів і багато хто знав тебе. Але ти просто мріяв і не думав, що це може справдитися. От тепер це реальність, що насправді дуже надихає.

Ця підтримка – подарунки, що надсилають, слова, які говорять – надихає не зупинятися, а тільки прямувати вперед. Завдяки цьому ми впевнені, що все робимо правильно.

На жаль, у нас менше часу, ніж нам хотілося б, для того, щоб частіше контактувати зі слухачами. Спілкування забирає багато часу. Воно надихає і не набридає. Хочеться з усіма потрошку поспілкуватися, але… Це те, до чого ми прагнули, ми знали, на що йшли.

Які моменти Х-фактору найбільше запам’яталися? Були ж курйозні або кумедні випадки?

С.: З DETACH (гурт-фіналіст цього сезону – прим. авт.) у нас багато комічних ситуацій. Ми просто один одного підколювали дуже часто. Ми всім казали після кожного виступу «Молодці, круто виступив». А з ними навпаки: вони гнобили нас (посміхається), типу «це був найгірший ваш виступ!» Ми розуміємо, що це був жарт, і нам було смішно, і їм.

І.: Найбільше запам’ятався тренувальний табір. Це було неймовірно важко.

С.: Було дуже складно. Раніше, коли я дивився Х-фактор, думав «як ти не можеш вивчити слова?!». Виходиш і просто тупиш, не можеш сказати пару слів. Це ж Х-фактор, головна сцена! А потім вночі перед виступом, коли самому потрібно нову пісню виконувати на сцені, я сам слідкую за цими словами й взагалі не можу вивчити якусь пару рядків. Я почав розуміти всіх, хто був переді мною. Це дуже важко, бо ти не спиш. Це найскладніший етап, який треба було пройти. Але ми це зробили.

Робота з зірковими тренерами: можете підібрати першу асоціацію до кожного?

Костянтин Меладзе – мудрий (І), витонченість (С).

Юлія Саніна – добра.

Антон Савлепов – енергійний (С), молодий (І).

Андрій Данилко – «наші – самі кращі» (саме так тренер оголошував хлопців – прим. авт.)

Виділіть #перемоги й #зради 2016-го року.

С.: #Перемога – Х-фактор, це зрозуміло. Фіналісти проекту – це #перемога, про яку ми навіть не мріяли. Ще одна моя перемога в плані навчання – я закінчив коледж із червоним дипломом.

І.: Мене не відрахували: це, мабуть, перемога (посміхається). Х-фактор – само собою.

С.: Важко згадати хоча б одну #зраду, бо після Х-фактору все так добре!

 Згадайте найяскравіше святкування Нового року. Що для вас взагалі це свято означає?

С.: Від початку в нас це свято було родинним. Тобто ми щороку проводили його в колі сім’ї. Тому чогось особливо яскравого не відбувалося. Але останні пару років ми спочатку святкуємо з родиною, а потім із друзями. В затишному приміщенні ми просто добре проводимо час – конкурси самі собі влаштовуємо, їмо дуже багато і, авжеж, зустрічаємо Новий рік, виступаємо. Для нас традиція – підбивати підсумки року, що минає, і «накидати» плани на наступний. Це важливо, я вважаю.

І.: Цього року святкуватимемо так само: спочатку з родиною, потім із друзями. Спілкуємося, ділимося враженнями, переживаннями. А потім зависаємо з друзями: танцюємо, їмо, граємо пісні й різне.

Mountain Breeze

Mountain Breeze

Які плани на 2017?

С.: Ми зараз уже щовечора збираємося – Ілля: зі вчорашнього вечора щовечора збираємося (посміхаються) – і плануємо. Насправді дуже багато треба зробити. Плануємо випустити наші сингли, ЕР, плануємо поїздити містами вже незабаром. Хочеться до всіх приїхати, особисто подякувати за те, що підтримували нас, були з нами, голосували. Насправді це для нас дуже важливо. Загалом – плануємо дуже серйозно цим зайнятися. Літом навіть на фестивалі покататися. Для нас зараз найважливіше – свої пісні, авторська творчість.

Ходять чутки, що склад гурту зміниться.

С.: Зараз нас двоє. Будемо такими українськими Twenty One Pilots (американський інді-дует – прим. авт.). У нас спершу був басистом Влад, але він поїхав навчатися в Польщу. Ми один одного підтримуємо, от він на Новий рік приїжджає, разом святкуватимемо. Потім ми взяли на проект Мірика. Дуже класний хлопець і музикант, але це було тільки для Х-фактору. Але ми працюємо в різних гуртах, трохи в різних стилях. Тому нам довелося розійтися.

І.: Тому поки що ми працюємо вдвох. Відкрита вакансія басиста. Ми просто хочемо, щоб басист, який гратиме з нами, був нашим справжнім другом. І ми з ним разом в одному напрямку йшли.

У нас усе будується на дружбі, на взаємовідносинах. Тому ми не хочемо нікого наймати. Тільки в такому випадку це буде успішний гурт.

Чому навчилися за цей рік?

С.: Насправді ми вирішили абсолютно точно пов’язати своє життя з музикою. Раніше це було лише на рівні мрій. Зараз – це мета, бачення нашого життя. Того, чим ми надихатимемо людей йти до своїх цілей.

Х-фактор багато змінив у нашому житті. Він дав нам таку велику аудиторію, з якою ми можемо ділитися своїми піснями, своєю творчістю. Також ми побачили, у чому нам треба рости, щоб стати тими, ким хочемо. А ми хочемо стати світовими зірками! (посміхається)

І.: Те, що ми отримали, – це бачення того, що робити далі, тобто чіткі цілі. Також побачили свої недоліки в цьому 2016-му, класному році.

Повну відеоверсію та продовження інтерв’ю чекайте незабаром на шпальтах нашого видання. Mountain Breeze розповіли про свої улюблені місця в Полтаві, про ставлення до виїзду молоді за кордон, а також привітали полтавців із прийдешнім роком!

Відео: Сергій Котелевець

Написати коментар

ПоказатиСховати 2 Коментарів

Останнi новини:

X8oY2zIgWZ4
23 Січень 2017
23 січня в Октябрському райсуді розглянули справу ФОП Віктора Степаненка проти мешканців будинку вулицею Соборності, 27, і водночас їхній зустрічний…
ЛИС
23 Січень 2017
Голова обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак коментує, які заходи будуть здійснені на Полтавщині у рамках реалізації проекту «Підтримка реформ…
Енерго
23 Січень 2017
Публічне товариство «Полтаваобленерго» опублікувало список вулиць Полтави на яких із 23 по 26 січня будуть вимикати світло. Про це повідомляє…
Аверкій Гончаренко
23 Січень 2017
24 січня 2016 року в Києві відбудеться науковий семінар  «Крутянці: біографії та фотографії». Учасникам заходу презентують нещодавно відкриту інформацію, яка…