Полтавці Mountain Breeze борються за вихід у фінал шоу Х-фактор

Анна Єгорова
21:12 | 10 грудня 2016
0

10 грудня за крок до фіналу шоу Х-фактор серед п’ятьох найкращих виступили й полтавці – гурт Mountain Breeze. Цього ефіру учасники виконували хіти Євробачення та завдання суддів-суперників. Чи впоралися наші хлопці з новим завданням? Проте головне питання – чи будуть цьогоріч у фіналі шоу представники Полтави?

Mountain Breeze. Фото з особистого архіву гурту

Mountain Breeze. Фото з особистого архіву гурту

У першому колі хлопці виконали пісню, яка в 2009 році принесла Норвегії перемогу на Євробаченні. Усі пам’ятають: це Fairytale із соло на скрипці від Олександра Рибака. Mountain Breeze подарували новорічну казку глядачам на самому початку ефіру. Цього разу судді відзначили виступ гурту: правильний вибір пісні, відповідний настрій, повернення до свого стилю.

– Надія, мрія. Прості хлопці, які зібралися разом, любов до музики їх поєднала. І нею вони діляться на сцені. Вони викликають у мене почуття радості, – поділився наставник Mountain Breeze Андрій Данилко.

Другий раунд заінтригував глядачів. Для полтавців пісню обирав суддя, який минулого разу сумнівався в їхніх можливостях продовжувати боротьбу за перемогу. Антон Савлепов обрав танцювальний хіт Подруга Ночь від українського поп-виконавця Макса Барскіх.

Зірковий тренер попрацював над харизмою фронтмена гурту – Сашка. Антон Савлепов відзначив наполегливість і готовність хлопців навчатися та ставати кращими:

– Дуже багато працював із фронтменом, щоб він передав такий грайливий, дещо зухвалий настрій пісні, з чим він впорався блискуче! Гурт на моїх очах перетворився на дещо гостре, грайливе. Це яскравий спалах, якому я неймовірно зрадів.

Костянтин Меладзе висловив занепокоєння стомленістю хлопців. Юлія Саніна порадила більше займатися оранжуванням, набувати досвіду.

Самі хлопці бадьорі та всміхнені, як завжди. Гурт подякував тренерам за досвід, переданий їм упродовж репетицій.

Ближче до півночі після завершення голосування телеглядачів стане відомо: чи візьмуть участь полтавці у фінальному протистоянні “найспівочішого шоу країни”.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: