Мосійчук пояснив, за що Каплін мстить Авакову

Народний депутат України, полтавець Сергій Каплін повідомив, що у Верховній Раді зареєстровано постанову про самоусунення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із займаної посади. У зв’язку з цим, інший полтавський нардеп Ігор Мосійчук пояснив дії Капліна. Він назвав це помстою, і пояснив її причини.

Мосійчук

Ігор Мосійчук

– Каплін має особистий конфлікт інтересів з керівником МВС Аваковим. За моєю заявою МВС розслідує зловживання голови фракції «Партії простих людей» в Полтавській облраді, близького соратника та особистого помічника нардепа Сергія Капліна – Валерія Прядка на посаді директора КП «Полтавафарм», – написав Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

Каплин Мосійчук

Крім того, Ігор Мосійчук стверджує, що за останній рік з цього комунального підприємства було викрадено до 40 мільйонів гривен.

– На лице факти корупції яке розслідує МВС, і Каплін обрав тактику захисту свого корумпованого помічника шляхом нападів на Авакова. От така вона політична корупція у виконанні псевдозахисника простих людей Сирожи Капліна, – зауважив Мосійчук.

Та Сергій Каплін продовжив підливати масла у вогонь конфлікту. Недавно він написав у соціальних мережах:

– Перекрили дорогу по вулиці Грушевського. Колишні міліціянти вийшли захищати свої права, які відібрав у них своєю псевдореформою Аваков.

Понад 5 тисяч чоловік з усіх областей України, які грудьми захищали правопорядок і щодня ризикували життям сьогодні мають на схилі літ мерзнути під Парламентом, аби добитись реалізації своїх законних прав, пенсій та пільг. Більшість із них – мали службові поранення. Багато інвалідів. Аваков, тобі не соромно там в Канаді?

Як повідомляє портал Федерації просфпілок України, до стін Парламенту вийшли ветерани МВС. Вони вимагають гідних пенсій. З такими ж вимогами до них приєднались і чорнобильці. Всього під Верховною Радою знаходиться понад 2 тис. людей. До колишніх силовиків вийшов представник профспілок в Верховній Раді, народний депутат Сергій Каплін. Він запропонував ініціювати зустріч представників ветеранів МВС з очільником парламенту, та керівниками депутатських фракцій. А щоб вимогу зустрічі почули швидше, радить людям діяти більш рішуче, та перекрити вулицю Грушевського. Також він пропонує включити до вимог протестувальників відставку міністра МВС Арсена Авакова, як головного винуватця проблем колишніх силовиків.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: