Мосійчук обізвав нардепа Гончаренка «другою Савченко» і закликав «викинути» його з ПАРЄ

Народний депутат України від Полтавщини Ігор Мосійчук оцінив вчинок депутата Гончаренка біля посольства Німеччини, як акт диверсії супроти українсько-німецьких відносин. Політик заявив про необхідність відкликання нардепа Олексія Гончаренка зі складу української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Мосійчук обізвав нардепа Гончаренка «другою Савченко», і закликав «викинути» його з ПАРЄ

Мосійчук обізвав нардепа Гончаренка «другою Савченко», і закликав «викинути» його з ПАРЄ

Про це повідомляє канал «112 Україна».

– Стався акт вандалізму під німецьким посольством, який скоїв заступник голови фракції БПП і член делегації ПАРЄ Гончаренко. За моєю заявою проти нього порушено кримінальне провадження за заклики до створення «Новоросії» на території Одеської області. Ми вимагаємо відкликання Гончаренка з ПАРЄ, тому що він – це друга Савченко. Вчинок не просто ганебний, він на руку Кремлю, який відштовхує Німеччину, яка утримує санкції проти країни-агресора. Це диверсія проти українсько-німецьких відносин», – вважає Ігор Мосійчук.

Нардеп від Полтавщини ще раз озвучив свою позицію з трибуни Верховної Ради.

– Ми, українські парламентарі, плюс я вранці спілкувався з бійцями полку «Київ», який захищає Авдіївку, вимагаємо від шановних колег фракції «БПП» дати роз’яснення дипломатичній диверсії, яку вчора під посольством Німеччини вчинив народний депутат Олексій Гончаренко. Дати оцінку і ставити питання про відкликання Гончаренка з ПАРЄ», – сказав Мосійчук.

Нагадаємо, що 8 лютого, народний депутат Олексій Гончаренко розмалював фарбою брилу з Берлінської стіни, яка знаходиться біля посольства Німеччина в Києві. Як пояснив обранець, це був його протест проти висловлювань посла Німеччини Ернста Райхеля стосовно виборів на Донбасі.

Гончаренко найн

Сам же Олексій Гончаренко вважає, що розмалював Берлінську стіну «демократичним європейським чином». Про це він заявив у коментарі журналістам у кулуарах Ради.

– Я висловив свою особисту позицію, на що маю повне право, і зробив це демократичним чином. Абсолютно так, як це робиться у всьому світі, у вільному демократичному суспільстві. Так, звичайно, для «совка» це неприйнятно: як це, взяти на стіні щось написати? О боже, розмалювали стіну», – прокоментував Гончаренко, пише канал «112. Україна».

Це вже не перша скандальна заява Ігоря Мосійчука супроти Олексія Гончаренка. Ще в літку він обізвав його «кремлівською консервою», через те, що нардеп Гончаренко заявив, що Україна не буде ініціювати розрив дипломатичних стосунків з Російською Федерацією бо це нібито нам дозволяє хоч якось допомагати нашим громадянам які перебувають у цій країні.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Судя по почерку этот же кремлёвский выкидыш разрисовал мемориал в Быковне и памятник полякам погибшим от рук гитлеровских войск в с. Гута-Пеняцкая ! Очевидно, что у этого порошков – кремлёвского бота стоит задача рассорить Украину с союзниками !

2017-02-09
гость
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: