Морпіх з Полтавщини загинув під Маріуполем

26-річний Олександ Вознюк, молодший сержант 36 бригади ВМС України, загинув у зоні проведення АТО від розриву міни 2 березня 2017 року.

Олександр Вознюк

Олександр Вознюк

Полтавщина втратила героя: молодший сержант Олександр Вознюк, командир самохідної артилерійської установки, загинув 2 березня 2017 року під Маріуполем. Гаубиця разом з морпіхам підірвалася на міні, троє бійців отримали поранення. Олександрові вижити не вдалося.

26-річний морпіх Олександр Вознюк – син лубенського священника Георгія Лобачевського. Після окупації Криму російськими військами вийшов звідти разом з побратимами, що залишилися вірними військовій присязі та народу України. З 2014 року відстоював територіальну цілісність України на Донбасі, у складі 36 окремої бригади військово-морських сил України. Волонтери Полтавського батальйону небайдужих, які неодноразво передавали допомогу бійцям підрозділу, де служив Олександр, згадують про нього як про сміливого, честного і щирого бійця, який нічого не просив для себе, а більше дбав про потреби своїх побратимів.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

КТО ЕГО ЗВАЛ НА ДОНБАСС?????ЗАЧЕМ ОН ПРИШЕЛ УБИВАТЬ????БОГ КАЖДОМУ ВОЗДАЁТ ПО ДЕЛАМ ЕГО!!!!!

2017-03-03
МОТОРОЛА
Відповіcти
0

Ты где в аду вайфай нашел?

2017-03-03
лифтер
0

А що воно таке – Донбасссс?

2017-03-03
Валентина
0

Останні новини:

Читайте також: